آموزش روش های خلاقانه اشتراک گذاری فیلم در استوری اینستاگرام

آموزش اینستاگرام

اشتراک گذاری به صورت دوباره روش های مختلف و متفاوتی را برای افزوده شدن استراتژی محتوای کاربران در استوری اینستاگرام به مخاطبان این شبکه ارائه می دهد.
چنانچه شما جز آن دسته از کاربرانی هستید که قابلیت Reshared را در اختیار دارید ممکن است تمایل داشته باشید که برای اشتراک گذاری دوباره پست ها راه کار های زیر را در نظر داشته باشید:
* به نمایش در آمدن کاربرانی که از محصول یا خدمات شما استفاده نموده اند.
* هایلایت کردن رخداد هایی که در حواشی محل کسب و کار شما اتفاق می افتد
* دریافت نمودن نکات آموزش از پیشرووان صنعتی.
* اشتراک گذاری اخبار یا آپدیت هایی در رابطه با صعنت و حتی مخاطبان تان.
این نکته را یادآور شوم که اشتراک گذاری پست ها در بخش استوری اینستاگرام به کاربران این شبکه کمک خواهد نمود تا بدین طریق کاربران جدیدی را در این شبکه بیابند و بدین صورت نرخ جذب پست های حساب کاربری شما افزایش یابد و در نهایت دنبال کننده های شما افزایش یابد.

مروری بر قوانین اشتراک گذاری ویدیو دیگران در استوری اینستاگرام

جالب است بدانید که در زمینه اشتراک گذاری عکس و ویدیو در بخش استوری اینستاگرام نیز قانون کپی رایت برای کاربران وجود دارد.
در واقع بسیاری از تابع های اشتراک گذاری در پلت فرم هایی مانند شبکه اجتماعی فیس بوک و هم چنین توییتر برای کاربران اجازه کپی رایت محتوایات را صادر می کند به این دلیل که این دسته از کاربران پست ذکر شده با ذکر منبع کپی می نمایند. لازم به ذکر است که یاد آور شوم این قابلیت Reshare تازه افزوده شده به شبکه اجتماعی اینستاگرام  بسیار شبیه به این تابع های اشتراک گذاری در فیس بوک و توییر عمل می کنند و بدین صورت بسیاری از کاربران شبکه از این ابزار و امکان بدون کوچک ترین توجهی به حقوق کاربر اصلی مورد بهره وری قرار می دهند.
فراموش مکنید که قبل از اشتراک گذاری محتوای یک کاربر دیگری از وی اجازه بگیرید و بسا تعداد بسیاری از کاربران از اینکه محتوای آن ها توسط دیگر اعضا نیز اشتراگ گذاری شود بسیار خوشحال می شوند اما اجازه ندهید که این امر و دلیل باعث شود تا شما از فرد مربوطه برای اشتراک گذاری پست وی اجازه نگیرید.

بیشتر بخوانید:   همه چيز درباره ربات اينستاگرام

از اینکه تا پایان این مطلب نیز با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزارم.

منبع: خرید فالوور

5/5 - (1 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +