همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش اینستاگرام / آموزش گام به گام ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست

آموزش گام به گام ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست

نسخه‌های جدیدی که از اپلیکیشن اینستاگرام ارایه شده این امکان را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد تا بتوانند به صورت همزمان چند عکس را در قالب یک پست به اشتراک بگذارند .به این صورت که  چند عکس می‌تواند به صورت تک تک و در قالب یک پست آلبومی ارایه شود و یا در قالب یک پست و به صورت کلاژ . ما در این مقاله قصد داریم تمامی این آموزش ها به شما عزیزان ارایه کنیم پس با کیوگرام همراه باشید.

آموزش گام به گام ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست (اسلایدشو)

ممکن است که شما قصد داشته باشید که چند عکس را در قالب یک پست و شبیه به یک اسلایدشو در حساب کاربری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید ،خبر جالب توجه اینکه دیگر شما برای انجام این امر دیگر نیازی به انتخاب تک تک و مستقل هر عکس و اعمال تنظیمات دل خواه بر روی آن‌ تصاویر ندارید، اکنون شما به جای این عمل زمانبر که پیش از ارایه این قابلیت انجام می دادید اکنون می توانید با به کارگیری قابلیت جدیدی که اینستاگرام تقریبا به تازگی به کاربران خویش ارایه کرده است نسبت به ارسال آنی و در یک زمان چند عکس اقدام کنید،به منظور انجام این امر مراحل زیر را به ترتیب طی کنید :

مرحله اول :در ابتدای کار شما اول باید برنامه اینستاگرام خود را آپدیت کنید چرا که انجام این امر در نسخه های قدیمی تر اینستاگرام امکان پذیر نخواهید بود.پس از دریافت آخرین نسخه اینستاگرام ،وارد برنامه شده و آن را بر روی تلفن همراه خود اجرا کنید.

مرحله دوم :سپس باید به منوی Library یا Gallery تلفن همراه خود مراجعه کنید.

مرحله سوم :اکنون شما باید گزینه SELECT MULTIPLE را لمس کنید. این گزینه در واقع همان قابلیتی است که کاربران با به کارگیری آن قادرند عکس های خود را به طور هم زمان  چند عکس را در قالب یک پست یا به صورت یک اسلایدشو به اشتراک بگذارند .

پس از انجام مراحل فوق اکنون در این مرحله شما باید عکس هایی را که برای اشتراک گذاری در قالب یک پست در نظر دارید را  انتخاب نمایید اما چنانچه پس از انتخاب یک عکس از انتخاب آن منصرف شدید تنها کافیست که آیکونی را که به صورت دایره در گوشه عکس مشاهده می کنید را لمس نمایید .به این نکته توجه داشته باشید که ترتیب نمایش عکس ها در پست شما دقیقا بر اساس تقدم و تاخر انتخاب های شماست .

آموزش گام به گام ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام به صورت کلاژ

اینستاگرام علاوه بر امکان ارسال مستقل و همزمان چند عکس در قالب یک پست به کاربران خود امکان انتخاب چند عکس و تشکیل کلاژ به طور مسقیم در خود اپلیکیشن هم به کاربران  ارایه کرده است.چنانچه شما به اشتراک گذاری عکس در قالب یک کلاژ از طریق اینستاگرام  تمایل دارید ، مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

مرحله اول :در ابتدای کار اپلیکیشن اینستاگرام را اجرا کرده و سپس وارد حساب کاربری خود شوید و بعد آیکون اشتراک گذاری پست جدید را لمس کنید .

مرحله دوم :سپس باید به منوی Library یا Gallery تلفن همراه خود مراجعه کنید.

مرحله سوم :آیکونی را که به صورت یک مربع چند قسمتی در صفحه خود مشاهده می کنید را لمس نمایید تا به این صورت دستور ساخت کلاژ برای شما صادر شود اما چنانچه بار اول است که شما برای ساخت کلاژ اقدام می کنید برای شما یک پنجره پاپ آپ نمایان می شود که لازم است شما گزینه GET LAYOUT را لمس کنید ،شما از طریق لمس این گزینه می توانید کلاژ های مورد نیاز خود را دانلود نمایید.

مرحله چهارم : سپس از بخش زیرین صفحه عکس‌های مد نظر خود را که قصد دارید در قلب یک عکس کلاژ شوند را انتخاب نمایید.

مرحله پنجم :سپس شما باید از منوی فوقانی صفحه خود نوع قالب‌بندی یا کلاژ مد نظر خود را انتخاب کنید.

مرحله ششم :چنانچه شما به تغییر دادن عکس های انتخاب در کلاژ مورد نظر تمایل داشته باشید می توانید با قرار دادن انگشت خود بر روی هر عکس و حرکت دادن آن قادر به جابجایی عکس در جایی که تمایل دارید باشید .
مرحله هفتم :شما پس از اعمال تغییرات مد نظر خود و ایجاد عکس کلاژ در آخر باید گزینه Next را لمس نمایید.

ادامه مراحل مانند اشتراک گذاری عکس در حالت عادی است و شما در صورت تمایل می توانید از افکت های گوناگون برای جذاب تر کردن عکس خود استفاده کنید و مانند قبل پست خود را به اشتراک بگذارید.

از اینکه تا پایان این آموزش هم با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزام

 

منبع: ویو اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *