ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتساپ

آموزش واتساپ

در جامعه امروزی ما اکثر مردم از نرم افزار یا همان پیام رسان واتس اپ استفاده می نمایند . تاجران ،سازمان ها و ادارات و یا حتی بازاریان و فروشگاه ها برای اطلاع رسانی بهتر و افزایش رونق فروش محصولات خویش ، برای اطلاع رسانی بهتر جهت فروش بیشتر یک پیام تبلیغاتی را طراحی کرده و سپس برای جمعیت انبوهی ارسال می کنند .
ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس اپ
چنانچه شما به صورت عادی برای تعداد کاربران بالای خود پیام منتشر کنید ممکن است سیمکارت شما از سوی واتس اپ یک اسپمر شناخته شود و در نهایت مسدود شود و بدین صورت دیگر شما نتوانید از واتس اپ استفاده کنید
ممکن است فکر کنید که با ایجاد گروه در شبکه اجتماعی می توانید این امر را محقق سازید بهتر است بدانید که این روش نیز مشکل شما را حل نمی کند چرا که شما در تشکیل گروه جدید نیز محدودیت ادد کردن اعضا دارید و شما تنها می توانید که ۵۰عضو را به گروه خود دعوت نمایید.

ویژگی Broadcast Message 

اما اصلا نگران نباشید چرا که راه حل دیگری برای ارسال پیام تبلیغاتی انبوه در واتس اپ بدون مسدودشدن سیمکارت برای شما وجود دارد.
ویژگی Broadcast Message یا پیام انبوه به کاربران شبکه این اجازه را می دهد که یک پیام را در لحظه به تعداد بی شماری از مخاطبان خود ارسال کنند .جالب توجه است که بدانید این امکان همانند BCC در ایمیل ها عمل می نماید.

در واقع این به معنای این است که یک پیام برای تعداد زیادی از مخاطبان شما ارسال می شود ، اما به این صورت که کاربران شما متوجه این امر نخواهند شد که این پیام به چه افراد دیگری از طرف شما منتشر شده است . به علاوه ، بهتر است بدانید اگر آنها پاسخی له پیام شما را بدهند ، فقط جواب وی برای شما ارسال خواهد شد .
توجه کنید که شما قادرید که یک پیام انبوه را با ایجاد یک لیست Broadcast در یک لحظه و یک زمان ارسال فرمائید .

بیشتر بخوانید:   آموزش گام به گام غیر فعال کردن اشتراک گذاری اطلاعات واتساپ در فیس بوک

از اینکه تا پایان مطلب با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزارم.

 

منبع: کیوگرام | خرید ویو اینستاگرام

3/5 - (5 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +