همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش واتساپ / جلوگیری از تیک دار شدن پیام خوانده شده در واتساپ
آموزش واتساپ

جلوگیری از تیک دار شدن پیام خوانده شده در واتساپ

اطلاعات

دسته بندی: آموزش واتساپ

چنانچه شما بر اساس هر دلیلی تمایل نداشته باشید که پیام هایی را که مشاهده می کنید تیک آبی به خود بگیرند تا بدین صورت به کاربران اجازه ندهید تا از خوانده شدن توسط شما مطلع شوند پس بنابراین با کیوگرام همراه باشید تا هر آنچه را که لازم است در این خصوص بدانید را به شما آموزش دهیم. مراحل زیر را به ترتیب طی کنید.

چگونه از تیک دار شدن پیام های خوانده شده واتساپ جلوگیری کنیم؟

در جهت جلوگیری از تیک دار شدن پیام های خوانده شده واتساپ (WhatsApp) نه تنها نیاز به پیمودن مراحل پیچیده و نیازی به طی کردن مراحل پیچیده یا استفاده از اپلیکیشن‌های ثانویه دیگر وجود ندارد. در نظر داشته باشید که انجام این عمل در هر دو نسخه اندرویدی و آی او اسی برنامه واتساپ به شیوه مشابه انجام می‌شود. بدین منظور کافیست که مراحل زیر را طی کنید:
مرحله اول:در ابتدا و پیش از هر چیز در ابتدا وارد قسمت تنظیمات یا همان Settings حساب کاربری واتساپ خود شوید و بعد از آن گزینه Account را لمس کنید.
مرحله دوم : پس از وارد شدن به بخش اکانت حال وارد قسمت Privacy شوید.

مرحله سوم :پس از وارد شدن به بخش ذکر شده شما با گزینه‌ای تحت عنوان Read Receipts رو به رو خواهید شد که این بخش در حالت پیش فرض در حالت فعال قرار دارد . کاربران با با غیر فعال کردن نمودن این گزینه از تیک دار شدن پیام های که می خوانند در شبکه واتساپ (WhatsApp) ممانعت به عمل می آورند .لازم به ذکر است که خدمت شما عرض کنم که در تنظیمات این قسمت از اپلیکیشن واتساپ هم مانند شبکه اجتماعی تلگرام گزینه‌ای تحت عنوان Last Seen به کاربران ارائه شده است که با بهره گیری از آن گزینه قادرند زمان آخرین ورود خود به واتساپ را غیر قابل نمایش کرده و به حالت Last Seen Recently منتقل نمایند.

 

منبع: خرید لایک اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *