حرف آخر چیست آیا باید از موسسه ونوس یا حرف اخر استفاده کنیم؟

حرف آخر

طی تماس های مکرری که دانش آموزان و داوطلبان با موسسه حرف آخر دارند همواره این سوال را مطرح می کنند که آیا موسسه حرف آخر خوب است؟ علت این سوال چیست؟ با توجه به اینکه برخی از افراد سودجو به دنبال تخریب وجهه موسسه هستند با انتشار مقاله هایی با سر تیترهایی نظیر آیا موسسه حرف آخر خوبه؟ موسسه حرف آخر چطوره؟ سعی می کنند ذهنیت داوطلبان را نسبت به موسسه حرف آخر خراب کنند. با توجه به اینکه موسسه حرف آخر یکی از بزرگترین و بهترین نهادهای آموزشی در کشور است.

این موسسه با ارائه ی بهترین پکیج ها و دی وی دی های آموزشی تهیه شده به شیوه مدرن و الگو سازی شده که تکنیک های یادگیری بسیار حرفه ای را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

با توجه به اینکه موسسه حرف آخر به عنوان بهترین موسسه کنکوری در کشور شناخته می شود در صورتی که قصد دارید برای اطمینان خاطر با مشاورین این موسسه برای کسب اطلاعات بیشتر در تماس باشید می توانید وارد سایت شده و با استفاده از شماره تماس موسسه می توانید از مشاوره رایگان در طول 24 ساعت شبانه روز بهره مند شوید.

یکی از ویژگی هایی که می توانیم برای حرف آخر برشماریم که باعث شده این مجموعه به موفقیت های زیادی نائل شود گردهم آوردن اساتید برتر کشوری در زمینه تدریس دروس مختلف است که با استفاده از شیوه های تدریسی نوین و مدرن مانند تصویرسازی، انیمیشن سازی و ارائه تکنیک های یادگیری سریع و ماندگار باعث می شود که دانش آموزان در کوتاه ترین زمان ممکن همه ی مباحث را فراگرفته و با بهره گیری از این روش ها و تکنیک ها در کنکور درصد تست زنی خود را تا حد زیادی بالا می برد.

این موسسه با ارائه ی راهکارها و تکنیک های آموزشی مدرن سالانه رتبه های برتر بالایی را به خود اختصاص دهد و این امرباعث جلب اعتماد هر چه بیشتر افراد به موسسه حرف آخر می شود.

پکیج مشاوره حرف آخر چیست؟

یکی از مهم ترین مباحث که در موسسه ی حرف آخر به آن توجه و تاکید ویژه ای شده است پکیج مشاوره ی حرف آخر است. همان طور که می دانید مشاوره جزو اساسی ترین سیاست های موسسه حرف آخر است و علت این امر نیز این بوده که مشاوره صحیح می تواند داوطلبان را در شرایط روحی مطلوبی قرار داده تا نتایج بهتری را در کنکور کسب کنند. با پکیج مشاوره رایگان حرف آخر می توانید از مشاوره در زمینه های مختلف پیرامون مسائل کنکور و اطلاعات درسی که برای همه ی داوطلبان کنکور جنبه ی حیاتی دارد بهره مند شوید.

موسسه حرف آخر با درک اهمیت این مسئله اقدام به جمع آوری یک پکیج کامل و جامع در این زمینه کرده است.

داوطلبان می توانند با مطالعه ی این مطالب در کمال سادگی خود را برای روز آزمون آماده کنند. برای جمع آوری این پکیج از حاذق ترین و با تجربه ترین افراد متخصص در سراسر کشور استفاده شده است. برای موفقیت حتمی در کنکور باید از یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده پیروی کرده و از همه ساعات ارزشمند خود براساس یک برنامه ریزی دقیق و تخصصی استفاده کنید. نگران نباشید موسسه حرف آخر با در اختیار داشتن مشاوران با تجربه و اهل فن این مهم را بر عهده گرفته و براساس همه ی نیازهای دانش آموزان کنکوری یک برنامه ریزی جامع و کامل را ارائه داده است.

بیشتر بخوانید:   تور دبی

با توجه به نیازهای دانش آموزان کنکوری موسسه حرف آخر اقدام به تهیه پکیج مشاوره کرده نکته قابل توجه در مورد این پکیج این است که با متد کاملا جدید است. شما با تهیه ی این پکیج می توانید همه ی نیازهای مشاوره ای خود را مرتفع کنید. جالب است که بدانید پکیج های مشاوره حرف آخر به شکل کاملا متنوع ارائه شده و دانش آموزان می توانند با توجه به نیازشان محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند. داوطلبان باید بر اساس رشته تحصیلی پکیج مخصوص به خود را انتخاب کرده و سفارش دهند. این پکیج ها قابلیت این را دارند که به شکل جامع و کامل پاسخ تمام سوالات خود را که مربوط به کنکور و رشته ی تحصیلی شان است را دریافت کنند. در حال حاضر مشاوران حرف آخر تلاش خود را بر این امر نهاده اند که پکیج هایی را به شکل کاملا اختصاصی در اختیارمتقاضیان قرار بدهند.

لیست مشاوره عمومی حرف آخر

1. پک مشاوره رشته ریاضی ( کلی )
2. پک مشاوره رشته تجربی ( کلی )
3. پک مشاوره دروس تخصصی ( کلی )
4. پکیج مشاوره دروس عمومی ( کلی )
5. پکیج مشاوره فیزیک حرف اخر
6. پکیج مشاوره زبان انگلیسی حرف اخر
7. پکیج مشاوره عربی حرف اخر
8. پکیج مشاوره زیست شناسی
9. پک مشاوره ادبیات و زبان فارسی
10. پک مشاوره دین و زندگی
11. و…

لیست پکیج های مشاوره تخصصی حرف آخر

1. مشاوره رشته ریاضی
2. مشاوره رشته تجربی
3. مشاوره رشته انسانی
4. مشاوره تحصیلی
5. مشاوره انتخاب رشته
6. و …

استاد منتظری حرف آخر

بیوگرافی عبدالرضا منتظری

در ادامه مقالات موسسه حرف آخر قصد داریم به معرفی عبدالرضا منتظری بپردازیم اینکه کیست و چه نقشی در موسسه حرف آخر ایفا می کند.عبدالرضا منتظری بنیانگذار موسسه حرف آخر و مدرس ریاضی است که از سال 1390 تاکنون بهترین مدرسان و استاید همچنین مشاوران عالی رتبه در زمینه گردهم آورده و اقدام به عرضه پکیج های آموزشی در زمینه موفقیت کنکور نموده است.

این پکیج ها که تاکنون دارای موفقیت های بیشماری شده اند با استفاده از شیوه های نوین تدریس و یادگیری و همچنین استفاده از تکنیک های مختلف مانند تصویرسازی، انیمیشن سازی و به کارگیری نیم کره راست مغز و ماندگاری طولانی مدت در حافظه را برای دانش آموزان فراهم کرده تا به این ترتیب دسترسی به رتبه های بالا در کنکور را به راحتی امکان پذیر کند. با مشاهده ی ویدئوهای خلاقه ی ایشان می توانید به استعداد وی در زمینه ارائه ی روش های آموزشی پی ببرید.

استاد عبدالرضا منتظری متولد 1352 و فارغ التحصیل رشته پلیمر از دانشگاه اصفهان هستند. ایشان پس از اتمام تحصیلات خود به تهران آمده و در مراکز آموزشی و مدارس این شهر به تدریس پرداخته اند. همان طور که مستحضرید درس ریاضی به عنوان یکی از دروس سخت شناخته شده که در کنکور تاثیر بسزایی دارد.

استاد منتظری به عنوان مدرس ریاضی در موسسه حرف آخر با ارائه ی پکیج های و ویدئوهای آموزشی اقدام به تدریس این مبحث با شیوه ای کاملا نوین کرده که با روشی جدید و آسان اطلاعات را در مغز دانش آموزان حک کرده و باعث می شود که داوطلبان قادر باشند در کنکور درصد بالایی از این درس را بزنند.

بیشتر بخوانید:   خرید پروژه معماری دانشجویی از فروشگاه معماری آرچینا

استاد عبدالرضا منتظری در موسسه حرف آخر شامل چهارده درس و مبحث کنکوری است که به شکل منحصر به فرد و کاملا حرفه ای توسط ایشان تدریس شده است. در این پکیج ویژه فرمول ها و قواعد پیچیده موجود در دروس به شکلی کاملا ساده و به شیوه ای نوین ارائه شده تا به یادگیری کمک کرده و درصد تست زنی را بالا ببرد.

این دروس شامل:

• هندسه نظام جدید حرف آخر
• هندسه 1 نظام قدیم
• مثلثات حرف آخر استاد منتظری
• ریاضی پایه و دیفرانسیل
• درس ریاضی جامع رشته تجربی نظام قدیم
• ریاضیات جامع رشته ریاضی نظام قدیم
• ریاضی جامع نظام جدید
• مقاطع مخروطی نظام جدید
• ریاضی جامع 1 نظام قدیم
• ریاضی جامع 1 نظام جدید
• مثلثات و ترکیب توابع ریاضی نظام جدید
• مقاطع مخروطی ریاضی نظام قدیم
• آنالیز و احتمال ریاضی نظام جدید
• آنالیز و احتمال ریاضی استاد منتظری حرف آخر

شماره تماس موسسه حرف آخر

شماره تلفن تماس موسسه حرف آخر یا شماره دفتر حرف اخر، امکان ارتباط با موسسه کنکوری حرف آخر چه مزایایی برای داوطلبان کنکوری دارد؟ موسسه ی حرف آخر به عنوان یک نهاد معتبر و قدرتمند است که در قالب انتشارات کنکور تا به حال موفق شده است که پکیج های معتبری را جهت استفاده ی دانش آموزان ارائه بدهد تجربه ثابت کرده است که این موسسه در امر آماده سازی داوطلبان کنکور بسیار عملکرد مناسبی دارد.

شماره تماس حرف آخر

این موسسه به عنوان یک نهاد آموزشی پل ارتباطی قدرتمندی را در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این خطوط ارتباطی می توانید با 1000 مشاور ارتباط برقرار کنند و از تجربیات آن ها استفاده ی لازم را ببرند. معمولا کاربرانی که قصد دارند از پکیج های این موسسه استفاده کنند این سوال خواهد آمد که چگونه با موسسه و مشاورین آن ارتباط برقرار کنند تا بتوانند در رابطه با ویژگی های پکیج ها، خصوصیات و نحوه ی خرید آن ها اطلاعات لازم را کسب کنند.

یکی دیگر از نکات مهمی که در رابطه با ارتباط با موسسه حرف آخر وجود دارد این است که مشاوره کنکور به شکل کاملا رایگان توسط مشاورین با تجربه انجام می گیرد. داوطلبان کنکور می توانند در هر نقطه ی کشور که هستند بدون پرداخت هیچ هزینه ای از خدمات مشاوره این موسسه به شکل 24 ساعته و حتی در روزهای تعطیل بهره مند شوید.

ارتباط با مشاوران حرف آخر بسیار ساده است افراد می توانند از طریق صفحه ی اصلی یا لینک مربوط به موسسه ی حرف آخر وارد سایت شوند. از دیگر مسیرهای ارتباطی داوطلبان استفاده از سامانه پیامکی این موسسه است. با توجه به اینکه موسسه ی حرف آخر اجراهای رادیویی و تلویزیونی دارد ممکن است شماره های مختلف برای سامانه پیامکی اعلام کنند بنابراین در یافتن شماره سامانه پیامکی دقت لازم را به کار برده زیرا امکان تغییر شماره سامانه پیامکی در بازه های مختلف وجود دارد.

5/5 - (1 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +

سلام دوست عزیز 😍

میدونستی تمام خدمات خرید لایک، خرید بازدید، فالوو اینستاگرام، ممبر، بازدید و رای تلگرام رو تو کانال تلگرامی به همراه پشتیبانی سریع و فعال و همچنین قیمت های مناسب ارائه میدیم!

در ضمن به ازای خرید خدمات یک مقدار هم به صورت هدیه به شما اضافه تعلق میگیره 😉

همین الان تو کانال ما عضو شو و قیمت ها رو ببنین و سفارش بده ❤️