نشانه ها و آموزش علایم اشتراک گذاری پیام در واتساپ

آموزش واتساپ

چنانچه طما تمایل دارید که درباره نشانه ها و علایم ارسال پیام در شبکه اجتماعی واتساپ و خوانده شدن یا نشدن آن‌ها اطلاعات کامل و دقیقی به دست آورید، این مطلب را حتما مطالعه نمایید زیرا که هر چه لازم است بدانید ما در این مطلب به شما ارایه می کنیم پس بنابراین با کیوگرام همراه باشید.

نشانه ها و علایم اشتراک گذاری پیام در واتساپ (WhatsApp)؛ پیام متنی

اولین قسمتی که به آن اشاره خواهیم کرد با پیام های متنی و نوشتاری واتساپ در رابطه است. زمانی که شما یک پیام با محتوای متن را برای دیگر کاربران واتساپ ارسال کنید، به طور قطع نمادها و علایم زیر برای شما به نمایش در می آید:
گزینه اول: یک تیک خاکستری: به نمایش در آمدن یک تیک خاکستری در کنار پیام متنی شما به آن معنای ارسال پیام از سوی شما به فرد مورد نظر است.
گرینه دوم :دو تیک خاکستری: به نمایش در آمدن با ظاهر شدن دو تیک خاکستری در کنار محتوای پیام متنی شما به معنای رسیدن پیام شما به تلفن همراه فرد مورد نظر است .
گزینه سوم :دو تیک آبی رنگ: چنانچه در کنار پیام متنی که منتشر کرده‌اید دو تیک آبی رنگ به نمایش در آید به معنای خوانده شدن پیام توسط فرد گیرنده است.

نشانه ها و علایم ارسال پیام در واتساپ (WhatsApp)؛ پیام حاوی عکس، ویدیو و فایل داکیومنت

چنانچه یک عکس یا ویدیو را در شبکه اجتماعی واتساپ به اشتراک گذاشته باشید هم نمادهایی شبیه حالت ذکر شده یعنی ظاهر شدن یک تیک خاکستری، دو تیک خاکستری و دو تیک آبی رنگ به ترتیب است در کنار آن به نمایش در می آید. بنابراین:

بیشتر بخوانید:   آموزش گام به گام نحوه انتقال اکانت واتساپ به گوشی جدید و شماره جدید

گزینه اول: یک تیک خاکستری: به نمایش در آمدن یک تیک خاکستری در کنار پیام متنی شما به آن معنای ارسال پیام از سوی شما به فرد مورد نظر است.
گرینه دوم :دو تیک خاکستری: به نمایش در آمدن با ظاهر شدن دو تیک خاکستری در کنار محتوای پیام متنی شما به معنای رسیدن پیام شما به تلفن همراه فرد مورد نظر است .
گزینه سوم :دو تیک آبی رنگ: چنانچه در کنار پیام متنی که منتشر کرده‌اید دو تیک آبی رنگ به نمایش در آید به معنای خوانده شدن پیام توسط فرد گیرنده است.

نشانه ها و علایم ارسال پیام در واتساپ (WhastApp)؛ پیام صوتی

چنانچه شما یک پیام صوتییا به اصطلاح ویس را از طریق شبکه اجتماعی واتساپ برای کاربر دیگری به اشتراک بگذارید ،در این صورت دیگر نمایان شدن دو تیک آبی در کنار آن به معنای قطعی شنیده شدن آن پیام را به همراه نخواهد داشت ! زمانی که دو تیک آبی رنگ در کنار یک پیام صوتی به نمایش در آید ، به معنای رسیدن پیام صوتی شما به فرد و مشاهده پیام توسط وی است. اما توجه فرمایید که دریافت و مشاهده پیام به معنای قطی شنیدن شدن صدای مورد نظر یا به اصلاح پلی (Play) شدن آن نیست . بدین منظور برای بررسی بهتر و دقیق‌تر این امر در برابر پیام‌های صوتی واتساپ باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:
مرحله اول :در ابتدا و پیش از هر چیز ابتدا اپلیکیشن واتساپ را اجرا نموده و سپس و وارد پنجره گفتگوی خود با فردی که پیام صوتی را به وی ارسال کرده ایید شوید.
مرحله دوم : در این بخش شما باید انگشت خود را بر روی پیام صوتی اشتراک گذاری شده قرار دهید و اندکی صبر کنید تا زمانی که یک ویبره کوچک را در زیر انگشت خود احساس نمایید.
مرحله سوم: پس از انجام مراحل فوق شما باید از منوی بالایی اپلیکیشن ، آیکونی را که به صورت دایره دایره و با نماد علامت تعجب مشاهده می کنید را انتخاب کنید.
در صفحه ایی که برای شما باز می شود موارد زیر را مشاهده خواهید کرد که به ترتیب به معنای:
دو تیک خاکستری: به نمایش در آمدن با ظاهر شدن دو تیک خاکستری در کنار محتوای پیام متنی شما به معنای رسیدن پیام شما به تلفن همراه فرد مورد نظر است .
دو تیک آبی رنگ: چنانچه در کنار پیام متنی که منتشر کرده‌اید دو تیک آبی رنگ به نمایش در آید به معنای دیده شدن پیام توسط فرد گیرنده است.
گزینه Played یا میکروفون آبی رنگ: این گزینه است که در واقع جزئیات و اطلاعات زمانی را به شما عرضه می کند به این صورت که به شما می گوید که آیا پیام صوتی و ارسالی شما توسط گیرنده پلی (Play) شده است یا خیر .

بیشتر بخوانید:   آموزش گام به گام نحوه ادمین کردن اعضای گروه در واتساپ

 

 

منبع: خرید فالوور اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +

سلام دوست عزیز 😍

میدونستی تمام خدمات خرید لایک، خرید بازدید، فالوو اینستاگرام، ممبر، بازدید و رای تلگرام رو تو کانال تلگرامی به همراه پشتیبانی سریع و فعال و همچنین قیمت های مناسب ارائه میدیم!

در ضمن به ازای خرید خدمات یک مقدار هم به صورت هدیه به شما اضافه تعلق میگیره 😉

همین الان تو کانال ما عضو شو و قیمت ها رو ببنین و سفارش بده ❤️