همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش اینستاگرام / چگونه به تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم ؟

چگونه به تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام دسترسی پیدا کنیم ؟

اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) یکی از جدیدترین برنامه‌ هایی است که توسط اینستاگرام به شهرت رسیده و توسعه داده شده است .
این اپلیکیشن که تحت عنوان قابلیتی به بخش استوریز اینستاگرام افزوده شده است از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.
اما نکته جالبی که نظر برخی از کاربران را به خود جلب کرده مربوط به بهره‌مندی این قابلیت از تنظیمات تنظیمات مخفی (Hidden Settings) می‌شود!
کیو گرام در این مقاله قصد دارد تا آموزش امکان دسترسی به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام را به شما عزیزان ارایه کند پس با کیوگرام همراه باشید.

مقدمه

برنامه بوم رنگ اینستاگرام اکنون تقریباً از جدید ترین سرویس های ارایه شده توسط تیم اینستاگرام است . کاربران این شبکه با استفاده از این سرویس قادرند تا ویدیو کلیپ های چرخشی یا به عبارت بهتر Loop اقدام کنند جالب است بدانید که این ویدیوها بسیار شبیه ویدیوهای گیفت هستند
مبنای کار این قبیل ویدیوها یک سناریوی ١ ثانیه ایی و بی صدا است که همین ١ثانیه به صورت رفت و برگشت پخش شده و یک چرخه را ایجاد می کند

 

کاربران این شبکه با کمترین دانش ممکن قادرند تا از این برنامه استفاده کنند .
عده ایی از کاربران گمان می کنند که اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) شامل بخش Settings نمی‌شود!
لازم است عرض کنم که تصور شما فقط در دید اول درست است و در کمال ناباوری این اپلیکیشن یک منوی تنظیمات مخفی هم در خود دارد

چگونگی دسترسی به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام

اگر شما تمایل دارید که به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام راه یابید ، در ابتدای کار لازم است که این اپلیکیشن را بر روی تلفن همراه خود اجرا نمایید.
بعد از اجرای برنامه باید با استفاده از چهار انگشت خود، به طور پی در پی چهار بار متوالی بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود به آرامی ضربه بزنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که در اجرای تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ زمان بندی که در طی ضربه های به نمایش گر اعمال می کنید نقش مهمی دارد.

گاهی نیز ممکن است شما با ۴بار ضربه پی در پی به تنظیمات مخفی این برنامه دسترسی پیدا نکنید که در این صورت می بایست این کار را در دفعات بیشتر و با زمان بندی متفاوت بین ضربه ها امتحان کنید تا در نهایت این تنظیمات برای شما به نمایش درآید

بعد از وارد شدن به تنظیمات مخفی اپلیکیشن بوم رنگ (Boomerang) شما می توانید قابلیت وضوح تصاویر و یا ویدیو های خود را تنظیم کنید، به غیر از تنظیم وضوح تصویر می توانید فرم چرخش رفت و برگشت ویدیو را هم تنظیم نمایید.
شما در این قسمت با ۴ گزینه رو به رو هستید که باید به نحو زیر عمل نمایید

کارکرد گزینه های پیشنهادی بوم رنگ 

گزینه Forward and Back: لمس این گزینه در اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) باعث می‌شود تا سناریوی 1 ثانیه‌ای شما به صورت رفت و برگشت اجرا شود.
* گزینه Forward and Back Pause: با لمس این گزینه ویدیویی 1 ثانیه‌ای شما تنها یک بار از ابتدا به انتها و یک بار  از انتها به ابتدا اجرا شده و در آخر متوقف می‌شود.
* گزینه Forward Only: با لمس این گزینه سناریوی 1 ثانیه‌ای شما پی در پی از ابتدا به انتها پخش می شود
* گزینه Back Only: لمس این گزینه باعث می شود شاهد حالتی برعکس گزینه Forward Only می باشیم . به عبارت بهتر انتخاب این گزینه باعث می شود ویدیوی شما از انتها به ابتدا بر عکس موارد قبل با انتخاب این گزینه سناریوی 1 ثانیه‌ای شما به طور دائم از انتها به ابتدا پخش می‌شود.

از اینکه تا پایان این مطلب هم با ما همراه بودید از شما سپاسگزارم امیدوارم که این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

 

منبع: خرید لایک اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *