چگونه به تنظيمات اپليكيشن اينستاگرام دسترسي پيدا كنيم ؟

اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) يكي از جدیدترین برنامه‌ هايي است که توسط اينستاگرام به شهرت رسيده و توسعه داده شده است .
اين اپليكيشن كه تحت عنوان قابليتي به بخش استوريز اينستاگرام افزوده شده است از محبوبیت بسيار زيادي برخوردار است.
اما نکته جالبي كه نظر برخي از كاربران را به خود جلب كرده مربوط به بهره‌مندی اين قابليت از تنظيمات تنظیمات مخفی (Hidden Settings) می‌شود!
كيو گرام در این مقاله قصد دارد تا آموزش امكان دسترسی به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام را به شما عزيزان ارايه كند پس با كيوگرام همراه باشید.

مقدمه

برنامه بوم رنگ اینستاگرام اكنون تقريباً از جديد ترين سرويس هاي ارايه شده توسط تيم اينستاگرام است . كاربران اين شبكه با استفاده از اين سرويس قادرند تا ويديو كليپ هاي چرخشي يا به عبارت بهتر Loop اقدام كنند جالب است بدانيد كه اين ويديوها بسيار شبيه ويديوهاي گيفت هستند
مبناي كار اين قبيل ويديوها یک سناريوي ١ ثانيه ايي و بي صدا است كه همين ١ثانيه به صورت رفت و برگشت پخش شده و یک چرخه را ايجاد مي كند

 

کاربران اين شبكه با کمترین دانش ممکن قادرند تا از این برنامه استفاده کنند .
عده ايي از كاربران گمان مي كنند كه اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) شامل بخش Settings نمی‌شود!
لازم است عرض كنم كه تصور شما فقط در ديد اول درست است و در كمال ناباوري اين اپليكيشن يك منوي تنظيمات مخفي هم در خود دارد

چگونگی دسترسی به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام

اگر شما تمايل داريد که به تنظیمات مخفی برنامه بومرنگ (Boomerang) اینستاگرام راه يابيد ، در ابتداي كار لازم است كه این اپلیکیشن را بر روي تلفن همراه خود اجرا نمایید.
بعد از اجراي برنامه بايد با استفاده از چهار انگشت خود، به طور پي در پي چهار بار متوالي بر روی صفحه نمایش تلفن همراه خود به آرامی ضربه بزنید. اين نكته را هم در نظر داشته باشید که در اجراي تنظيمات مخفي برنامه بومرنگ زمان بندي كه در طي ضربه هاي به نمايش گر اعمال مي كنيد نقش مهمي دارد.

گاهي نيز ممكن است شما با ٤بار ضربه پي در پي به تنظيمات مخفي اين برنامه دسترسي پيدا نكنيد كه در اين صورت مي بايست اين كار را در دفعات بيشتر و با زمان بندي متفاوت بين ضربه ها امتحان كنيد تا در نهايت اين تنظيمات براي شما به نمايش درآيد

بعد از وارد شدن به تنظيمات مخفي اپليكيشن بوم رنگ (Boomerang) شما مي توانيد قابليت وضوح تصاوير و يا ويديو هاي خود را تنظيم كنيد، به غير از تنظيم وضوح تصوير مي توانيد فرم چرخش رفت و برگشت ويديو را هم تنظيم نماييد.
شما در اين قسمت با ٤ گزينه رو به رو هستيد كه بايد به نحو زير عمل نماييد

كاركرد گزينه هاي پيشنهادي بوم رنگ 

گزینه Forward and Back: لمس این گزينه در اپلیکیشن بومرنگ (Boomerang) باعث می‌شود تا سناریوی 1 ثانیه‌ای شما به صورت رفت و برگشت اجرا شود.
* گزینه Forward and Back Pause: با لمس این گزینه ويديويي 1 ثانیه‌ای شما تنها یک بار از ابتدا به انتها و یک بار  از انتها به ابتدا اجرا شده و در آخر متوقف می‌شود.
* گزینه Forward Only: با لمس اين گزينه سناریوی 1 ثانیه‌ای شما پي در پي از ابتدا به انتها پخش مي شود
* گزینه Back Only: لمس این گزینه باعث مي شود شاهد حالتي برعکس گزینه Forward Only مي باشيم . به عبارت بهتر انتخاب اين گزينه باعث مي شود ويديوي شما از انتها به ابتدا بر عكس موارد قبل با انتخاب این گزینه سناریوی 1 ثانیه‌ای شما به طور دائم از انتها به ابتدا پخش می‌شود.

از اينكه تا پايان اين مطلب هم با ما همراه بوديد از شما سپاسگزارم اميدوارم كه اين آموزش براي شما مفيد واقع شده باشد.

 

منبع: خرید لایک اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

یک پاسخ

  1. میخواهم پیج قبیلی که در گوشی دیگری داشتم را به این گوشی انتقال بدهم چه کار باید انجام بدهم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات خرید فالوور، لایک و ویو | بازگردانی پیج | امنیت پیج | انتقال پیج | رفع مشکلات پیج | راهنمایی ها و ... پذیرفته می شود.پیام به ما از طریق واتساپ
+ +