همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش واتساپ / چگونه شماره واتساپ خود را بدون از دست دادن اطلاعات عوض کنیم؟
آموزش واتساپ

چگونه شماره واتساپ خود را بدون از دست دادن اطلاعات عوض کنیم؟

اطلاعات

دسته بندی: آموزش واتساپ

اپلیکیشن بسیار کاربردی و پرطرفدار واتساپ این قابلیت را در اختیار کاربران  شبکه خود قرار داده است تا بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی یا به عبارت بهتر بدون پاک شدن اطلاعات نسبت به تغییر شماره حساب کاربری خود اقدام کنند. از آن جا که احتمال می دهیم عده کثیری از کاربران به انجام این امر تمایل داشته باشند اما ممکن است که به هر دلیلی نحوه انجام این امر را بلد نباشند به همین دلیل ما نیز در این مقاله قصد داریم که آموزش نحوه تغییر شماره واتساپ را بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی به شما آموزش دهیم . پس بنابراین با کیوگرام همراه باشید.

مقدمه 

هدف اصلی ما در این آموزش حفظ اطلاعات قبلی و یا به عبارت بهتر تغییر شماره واتساپ بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی شما همراهان کیوگرامی است. اما قبل از هر چیز و شروع آموزش و نحوه انجام این امر دو نکته را که لازم است حتما از آن خبر داشته باشید را به شما عزیزان یادآوری می کنم .زمانی که شما به تغییر شماره واتساپ خود اقدام می‌کنید:
مورد اول: اطلاعات اصلی حساب کاربری شما نظیر عکس پروفایل شما، گروه‌ها، استاتوس و… همگی به شماره جدیدی که اکنون فعال کرده ایید منتقل می‌شوند.
مورد دوم :شماره قبلی شما که برای حساب کاربری واتساپ  شما ثبت شده بود است ،پس از فعال سازی یا تغییر شماره به شماره تماس جدید تان حذف خواهد شد یعنی اینکه کاربری که شماره تماس جدید شما را نداشته باشد قادر به مشاهده اکانت جدید شما نخواهد بود.

 

آموزش گام به گام تغییر شماره واتساپ بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی

تغییر شماره اکانت واتساپ بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی شما بسیار امر ساده و راحتی است و تنها با چند لمس ساده امکان پذیر است اما چنانچه شما نحوه انجام این امر را نمی دانید این مطلب را تا پایان دنبال کنید .به منظور انجام این امر مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:
مرحله اول : در ابتدای شروع کار و پیش از هر چیز در آغاز کار اپلیکیشن واتساپ را در تلفن همراه خود اجرا نمایید و سپس به بخش تنظیمات واتساپ خود مراجعه کنید بدین منظور تنها کافیست آیکون سه نقطه ایی را که در گوشه سمت راست و بالای صفحه نمایشگر تلفن همراه خود مشاهده می کنید را لمس نمایید و گزینه Settings را انتخاب کرده تا به بخش تنظیمات واتساپ خود منتقل شوید.

مرحله دوم : بعد از ورود به تنظیمات واتساپ خود اکنون گزینه Account را لمس کنید.

مرحله سوم :بعد از انجام مراحل فوق حال باید گزینه Change Number را انتخاب نمایید.

مرحله چهارم :پس از انجام دادن مراحلی که در بالا ذکر کردم اکنون شما با صفحه ایی رو به رو خواهید شد که شما باید گزینه Next را که در گوشه بالا و سمت راست صفحه خود مشاهده می کنید را انتخاب کنید .

مرحله پنجم :تا اینجای مطلب شما بیش از نیمی از مراحل را انجام داده ایید و در این بخش از مرحله شما با دو فیلد مواجه خواهید شد که در فیلد اول شما باید شماره فعلی و در فیلد دوم شما باید شماره جدید خود را وارد کنید.
مرحله آخر : اکنون در مرحله آخر پس از وارد کردن شماره‌های صحیح، گزینه Done را لمس نمایید.
چنانچه شما مراحل فوق را به درستی به انجام رسانده باشید اکنون فرآیند تغییر شماره واتساپ بدون از دست رفتن اطلاعات قبلی برای شما به پایان می‌رسد.

از اینکه تا پایان این آموزش نیز با کیوگرام همراه بودید از شما کیوگرامی های عزیز بسیار سپاسگزارم امیدوارم که این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد.

 

منبع: خرید فالوور


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *