چگونه عکس های قدیمی را در استوری اینستاگرام به اشتراک بگذاریم؟

instagram

اگر شما هم یکی از کاربران شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید بی شک‌ تجربه استفاده از قابلیت استوریز (Instagram Stories) را دارید ، حتما می‌دانید که بر اساس محدودیت این سرویس شما تنها قادر به اشتراک گذاری ویدیوها و عکس هایی هستید که در بازه زمانی 24 ساعت گذشته ضبط کرده‌ و یا دریافت کرده ایید .ممکن این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که با وجود محدودیتی این چنینی چگونه می‌توان نسبت به اشتراک گذاری عکس هایی که قدیمی تر است اما ما تمایل داریم که در استوری ما قرار گیرد اقدام کنیم؟

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال عکس های قدیمی در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis)

کاربران اینستاگرام به دو روش قادرند نسبت به ارسال پست هایی که تمایل به اشتراک گذاری آن در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis) را دارند اقدام کنند. اولین روش پیشنهادی ما مربوط به ضبط یک ویدیو یا عکس از بخش استوریز اینستاگرام و ارسال مستقیم آن است و روش دومی که وجود دارد و ما به شما پیشنهاد می کنیم مربوط به انتخاب یک عکس یا ویدیو از گالری تلفن همراه می شود .
اما متاسفانه در خصوص اشتراک گذاری از طرق روش دوم یک محدودیت و یا به اصطلاح مانع وجود دارد. این محدودیت مربوط به بازه زمانی ضبط عکس و ویدیوی مورد نظر می شود.

روش اول: گرفتن اسکرین شات از عکس مورد نظر

اولین روشی که بسیار ساده و‌ راحت است و شما با به کارگیری آن می توانید نسبت به ارسال عکس های قدیمی تری که تمایل دارید در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis) شما قرار گیرد اقدام کنید مربوط به گرفتن اسکرین شات از عکسی که تمایل به اشتراک آن را دارید می شود .اما به این نکته دقت کنید که گرفتن اسکرین شات در گوشی های تلفن همراه با برند های مختلف است .

بیشتر بخوانید:   آموزش گام به گام ارسال همزمان چند عکس در اینستاگرام در قالب یک پست

روش دوم: تغییر دادن دستی اطلاعات عکس

در صورتی که شما  تمایل به استفاده از روش اول به هر دلیلی به طور مثال مانند: کم شدن کیفیت عکس مورد نظرتان نداشته باشید شما به راحتی با تغییر دادن اطلاعات مربوط به بازه زمانی عکس که مربوط به تاریخ یک عکس قدیمی می شود و بازگردانی تاریخ عکس به ۲۴ساعت گذشته می‌توانید نسبت به اشتراک گذاری آن در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis) اقدام نمایید . به منظور تغییر دادن بازه زمانی ضبط آن عکس و ویدیو می توانید به شرح زیر عمل کنید . نکته جالب تر راجب این موضوع این است که این عمل به سهولت و آسانی در جهت تغییر تاریخ ویدیوهای قدیمی و اشتراک گذاری آن‌ها در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis) هم استفاده می شود. شما برای انجام این عمل باید از اپلیکیشن‌های کمکی در در دستگاه‌های آی او اس‌ استفاده کنید که در این صورت این به بهترین نحو و صورت ممکن قابل انجام است .

پس تا اینجای مطلب آموختیم که روش یا به اصطلاح ترفند دومی که با بهره گیری از آن می‌توانید نسبت به اشتراک گذاری عکس های قدیمی تر در استوری اینستاگرام (Instagram Storeis) اقدم کنید به تغییر اطلاعات زمان بندی عکس مورد نظر مربوط می‌شود.

روش سوم: استفاده از برنامه‌های کمکی در جهت به روز کردن عکس مورد نظر 

این روش وجه تشابه بسیاری با روش پیشین یعنی روش دوم که مربوط به تغیر اطلاعات زمان بندی عکس می شود  دارد اما با این تفاوت که در این روش از اپلیکیشن های کمکی استفاده می کنیم که در این اپلیکیشن ها این امر به طور انوماتیک و توسط خود اپلیکیشن انجام شده و یا به عبارت بهتر اطلاعات توسط خود اپلیکیشن تغییر داده می شود .استفاده از این روش بسیار ساده تر و راحت تر از روش دوم است چرا که این کار دیگر نیازی به تغییرات دستی ندارد.

بیشتر بخوانید:   چگونه اينستاگرام خود را دی اکتیو یا از دسترس خارج كنيم؟

در همین راستا نیز من قصد دارم که اپلیکیشنی  در این خصوص را به شما معرفی کنم:
یکی از اپلیکیشن‌هایی که به همین منظور برای سیستم عامل های آی او اس طراحی شده و در اپ استور (App Store) ارائه شده، اپلیکیشنی تحت عنوان Stories For Instagram است که متاسفانه دانلود این اپلیکیشن رایگان صورت نمی گیرد .پایه و اساس کار این اپلیکیشن به این صورت است که تاریخ ضبط عکس‌های مورد نظر را تغییر داده و به روز می کند و‌ شما به راحتی می توانید با استفاره از ابن اپلیکیشن نسبت به اشتراک گذاری عکس های قدیمی تر در بخش استوریز اینستاگرام اقدام نمایید .

از اینکه تا پایان این آموزش هم با کیوگرام همراه بودید از شما کمال تشکر را دارم.

 

منبع: خرید فالوور اینستاگرام

5/5 - (1 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +