همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش واتساپ / چگونه پیش از ارسال عکس در واتساپ آن را ویرایش کنیم؟
آموزش واتساپ

چگونه پیش از ارسال عکس در واتساپ آن را ویرایش کنیم؟

اطلاعات

دسته بندی: آموزش واتساپ

شبکه اجتماعی واتساپ(WhatsApp) این امکان را به کاربران خود عرضه می کند که پیش از ارسال و یا به اشتراک گذاری عکس مورد نظر خود به ویراش عکس خود بپردازند .حالا این ویرایش می تواند شامل کشیدن نقاشب بر روی عکس و یا حتی اضافه کردن نقاشی یا ایموجی به عکس مورد نظر باشد .ما در این مقاله قصد داریم به آموزش ویرایش عکس در واتساپ بپردازیم پس بنابراین با کیوگرام همراه باشید تا هر آنچه را که لازم است در این خصوص بدانید را به شما آموزش دهم .

آموزش گام به گام اینکه چگونه پیش از ارسال عکس در واتساپ آن را ویرایش کنیم؟

اما سوال اصلی این است که چگونه می‌توانیم پیش از اشتراک گذاری عکسی در واتساپ به ویرایش آن بپردازیم؟جالب است بدانید که انجام این امر نه تنها سخت و دشوار نیست بلکه به راحتی و تنها با چند لمس و تنها با چند لمس به سادگی صورت می‌پذیرد. به منظور انجام این امر مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:
مرحله اول:در ابتدای کار و پیش از هر چیز ابتدا برنامه واتساپ را اجرا کنید.
مرحله دوم :پس از اجرای برنامه اکنون شما باید به تب CHATS مراجعه نمایید.
مرحله سوم:پس از اجرای مراحل فوق شما باید پنجره گفتگوی مورد نظر خود را که قصد دارید عکسی در آن به اشتراک بگذارید را انتخاب نمایید.
مرحله چهارم :چنانچه مراحل فوق را به درستی طی کرده باشید اکنون باید آیکون “دوربین” موجود در گوشه سمت راست فیلد تایپ متن را لمس نمایید . در این شرایط دوربین دستگاه فعال می‌شود.
مرحله پنجم:چنانچه شما یک عکس جدید ضبط نکرده باشید شما قادرید تا با استفاده از منوی پایینی صفحه یک عکس را از گالری تلفن همراه خود انتخاب نمایید.

چنانچه مراحل فوق را به درستی طی کرده باشید اکنون به صفحه‌ای هدایت می‌شود که امکان ویرایش عکس در واتساپ قبل از ارسال آن را برای شما به فراهم می‌آورد .گزینه‌هایی که برای ویرایش عکس در واتساپ ارائه شده‌اند در بخش بالایی و سمت راست صفحه نمایشگرتان برای شما به نمایش در می آیند.

آشنایی با گزینه های ویرایش 

گزینه‌های ویرایشی که در صفحه ایی که برای شما باز می شود مشاهده می نمایید به ترتیب از سمت چپ به راست امکانات و قابلیت‌های زیر را برای شما به فراهم می آورند:
* آیکون کادربندی و کراپ: اولین آیکونی که شما از سمت چپ مشاهده می کنید به کادربندی و کراپ (Crop) کردن عکس مربوط می‌شود. چنانچه شما این گزینه را لمس نمایید یک کادر برای شما به نمایش در می آید که قابل بزرگ و کوچک نمودن است. شما باید این کادر را مناسب با بخشی از عکس انتخاب نمایید که تمایل به برش و اشتراک گذاری آن دارید و در نهایت کار سپس گزینه OK را انتخاب نمایید تا عکس اولیه شما به صورتی که تمایل داشتید کادربندی شود.

آیکون اموجی: بسیار آشکار و مشخص است که این آیکون چه قابلیتی را به کاربران خود عرضه می کند . با انتخاب این آیکون شما قادرید که ایموجی‌هایی را به عکس و یا تصویر مورد نظر خود اضافه بیافزایید.شما پس از انتخاب ایموجی با قرار دادن دو انگشت خود بر روی صفحه نمایشگر تلفن همراهتان و دور کردن آن‌ها دو از یکدیگر می توانید اموجی منتخب خود بزرگ نمایید هم چنیم به علاوه شما با انجام این امر قادر به کوچک نمودن ایموجی نیز هستید .

آیکون تایپ متن: با استفاده از این آیکون که از سمت جپ آیکون شماره سوم به حساب می آید شما قادر به تایپ کردن متنی مورد نظر خود بر روی عکس خواهید بود. به علاوه با استفاده از روش‌های مشابهی که در مورد قبل هم یادآور شدم شما ، در این مرحله نیز قادر به بزرگنمایی یا کوچک کردن عکس و چرخاندن آن خواهید بود.

آیکون نقاشی: اما آیکون نقاشی که با نماد “مداد” در منوی بالایی و سمت راست صفحه نمایشکر تلفن همراه شما برای شما به نمایش در می آید که شما با به کارگیری این آیکون قادر به کشیدن نقاشی بر روی عکس مورد نظر خواهید بود.

از اینکه تا پایان مطلب با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزارم.

 

منبع: فالوور فوری


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *