۳۰ روش افزایش فالوور اینستاگرام کاملا رایگان و تضمینی

اینستاگرام یک شبکه ی اجتماعی با میلیون ها کاربر است که شما با انتشار تصاویرتان در آن برای خود به دنبال به دست آوری محبوبیت و فالوور هستید. اگر شما در مدت فعالیت خود در این شبکه ی اجتماعی با تعداد لایک و فالوور کمی مواجه باشید به سرعت در طول مسیر بدون با در نظر گرفتن مزایا و معایب بازاریابی در اینستاگرام دل سرد خواهید شد و این کار را کنار خواهید گذاشت. ما امروز قصد داریم که به شما در این مقاله بگوییم که چگونه با این 30 روش فالوور اینستاگرام خود را افزایش دهیم پس تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

چگونه با این 30 روش فالوور اینستاگراممان را افزایش دهیم؟

 

1 – از هشتگ های محبوب استفاده کنید

سعی کنید در پست های خود از هشتگ های محبوب استفاده کنید تا اینکه پست های شما بتوانند در نتایج جستجو های هشتگ ها در اینستاگرام ظاهر شود و اینکار میتواند لایک و کامنت های پست های شما را بالا برده و حتی می تواند برای شما فالوور نیز جمع کند.

2 – عکس های غیر منتظره ی دیگران را لایک کنید

روزانه در این شبکه ی اجتماعی عکس محور  هزاران عکس تصادفی و غیر منتظره منتشر می شود که شما می توانید هر روز چندین عدد از این عکس ها را لایک کنید که این کار به طور شگفت انگیزی باعث می شود که بعضی از آن صاحبان عکس که آن هارا لایک کرده اید شما را فالو کنند.

یک بازاریاب به نام نیل پتل توانست با استفاده از این ترفند از هر 100 عدد عکسی که توسط او لایک شده است 1.6 فالوور جذب کند.

3 – برگذاری مسابقه

یکی از آسان ترین راه های جذب لایک و فالوور این است که یک مسابقه ایجاد کنید و از افراد بخواهید که برای وارد شدن به مسابقه پست شما را لایک و یا شما را فالو کنند.

مثال: شما یک پست منتشر کنید و بگویید که اخر این هفته یک قرعه کشی بین فالوور های خود انجام خواهید داد و از دیگران نیز بخواهید تا شما را فالوو کنند تا بتوانند وارد قرعه کشی شوند.

4 – در دیگر شبکه های اجتماعی لینک اینستاگرام خود را قرار دهید و از آنها دعوت کنید که شمارا در آنجا نیز دنبال کنند.

سعی کنید که لینک اینستاگرام خود را در شبکه های اجتماعی دیگر که در آن ها فعالیت می کنید قرار دهید و از دوستانی که در آن شبکه ها هستند بخواهید که شما را در این شبکه نیز فالو و دنبال کنند.

5 – پست های دیگر افراد را لایک کرده و زیر انها کامنت بگذارید

زیر پست دیگران کامنت گذاشته و آنها را لایک کنید. این یکی از ساده ترین راه های جذب فالوور رایگان است.

آنها با دیدن فعالیت شما در پست های آنها به نوعی خوششان می آید و مجبور می شوند که آن ها نیز در پست های شما کامنت گذاشته و شما را فالو کنند.

6 – هشتگ های محبوبی را جستجور کنید

برای دیدن عکس ها و تصاویر دیگران از هشتگ های محبوبی برای جستجو استفاده کنید.

7 – در ساعاتی که بازدید بالا است پست منتشر کنید

در زمان هایی که افراد بیشتری در اینستاگرام حضور دارند پست ها و عکس های خود را منتشر کنید : ای بازه ی زمانی بین ساعت 2 تا 5 بعد از ظهر است

بیشتر بخوانید:   چگونه در اینستاگرام ثبت نام کنیم؟

8 – کسانی را که از هشتگ های مخصوص استفاده می کنند فالو کنید

کسانی را که از هشتگ هایی نظیر #followme و #likeforlike استفاده می کنند فالو کنید. چون آنها با گذاشتن این هشتگ ها در پست هایشان از شما خواسته اند که انهارا لایک یا فالو کنید تا آن ها نیز شما فالو ولایک کنند.

9 – کیفیت پست ها از تعداد پست ها مهم تر است

هیچ شخصی علاقه ندارد کسی را که صد ها تصویر و پست بی کیفیت از چیز های مختلف می گذارد را فالوو کند.

شما با انتشار عکس های با کیفیت می توانید به فالو شدن خود تا حد بسیار زیادی کمک کنید.

10 – از فیلتری به نام MayFair در عکس هایتان استفاده کنید

در تصاویرتان از فیلتر MayFair استفاده کنید که این فیلتر یکی از موثر ترین فیلتر ها برای عکس در اینستاگرام می باشد.

منبع این گزارش : Track Maven

11 – توضیحات بیو گرافی خود را کامل کنید

در اینستاگرام خود توضیحات بیو خود را کامل کنید و در توضیحات بیو از هشتگ های محبوب استفاده کنید و موضوع پیج و صفحه ی خود را شرح دهید و اگر سایتی دارید آدرس آن را در آنجا قرار دهید و یادتان باشد که بیو نباید خیلی طولانی و خسته کننده باشد.

12 – در تصاویر خود یک سوال خوب مطرح کنید

در بعضی از تصاویر خود یک سوال جذاب را مطرح کنید و از دیگران بخواهید که در قسمت نظرات به آن پاسخ بدهند. این یکی از ساده ترین روش ها برای گرفتن کامنت و فالوور اینستاگرام است

13 – در جمعه ها نیز پست بگذارید

بشتر افراد فکر می کنند چون جمعه تعطیل است کسی در اینستاگرام نیست و پست نمی گذارند اما قضیه بر عکس این است. چون جمعه ها تعطیل است جمعیت بیشتر در اینستاگرام انلاین هستند و پست گذاشتن شما در جمعه می تواند تعداد بازدید و کامنت ان را بالا ببرد.

14 – بازار هدف خود را مشخص کنید

بدانید که برای چه کسانی می خواهید پست منتشر کنیدو یک موضوع خاص را انتخاب کرده و روی آن مانوور بدهید.

15 – در کپشن هایتان دعوت به عمل کنید

در کپشن هایتان یک بینک و یا یک چیزی قرار دهید که فرد بیننده را دعوت به عملی بکند.

16 – تعداد پست زیاد ربطی به جذب مشارکت ندارد

بر خلاف نظر بعضی یا هر روز چند پست گذاشتن و اینجور چیزا اثلاً کمکی به جذب بیشتر مشارکت و فالوور نمی کند و این کار بلعکس باعث می شود که بعضی ها پیج و صفحه ی شما را مزاحم دانسته و شما را unfollow کنند.

17 – کاربران پیشنهادی اینستاگرام را فالوو کنید

در تنظیمات اینستاگرام بخش پیشنهاد کاربران را فعال کرده و آن ها را لایک کنید.

18 – از برنامه ای به نام Piqora استفاده کنید

برنامه ای به نام piqora وجود دارد که شما با استفاده از آن می توانید ببینید که مشارکت در کدام یک از تصاویر شما زیاد است و آنها را پست کنید

19 – از لوکیشن تگ ها نیز استفاده کنید

با استفاده از تگ های لوکیشن پست های شما براساس لوکیشن شما به افراد نزدیک شما نمایش داده می شوتد و این یکی از بهترین راه ها برای جذب مخاطبان محلی است

بیشتر بخوانید:   چگونه لایک های خود را در اینستاگرام افزایش دهیم

20 – از برنامه ای به نام Latergramme استفاده کنید.

این برنامه به شما در زمان بندی پست های شما کمک می کند و این کار می تواند در ثابت قدم بودن شما کمک فراوانی بکند.

21 – مشارکت های واقعی جذب کنید

هیچ چیزی مانند مشارکت واقعی تعداد فالوور اینستاگرام شما را بالا نمی برد مطرح کردن سوال و پاسخ به کامنت ها یکی از این مشارکت ها است.

22 – عکس های چندگانه ی خودتان را کولاژ کنید.

از ابزاری به نام PicFrame استفاده کنید تا بتوانید تا تعداد 9 عکس و فیلم را با هم ترکیب کنید و این کار نیز در ایجاد مشارکت های بیشتر کمک فراوانی کند.

23 – عکس هایی دارای رنگ آبی منتشر کنید

تحقیقات ثابت می کند که عکس هایی که دارای رنگ آبی هستند در اینستاگرام تعداد لایک اینستاگرام و کامنت بیشتری را جذب خود می کنند

24 – در روز سه شنبه نیز در اینستاگرام پست بگذارید

آزمایشات این را گفته است که پست هایی که در سه شنبه منتشر می شوند تعداد مشارکت های بیشتری را در خود دارند.

25 – در کپشن خود از کلمه ی کامنت بگذارید استفاده کنید

در توضیحات پست های خود کلمه ی کامنت بگذارید را به زبان بیاورید و از بازدید کننده ها بخواهید که کامنت بگذارند.

26 – از یک چهره در عکس هایتان استفاده کنید

تحقیقات شخصی به نام Dan Zarella نشان می دهد که عکس هایی که در آن ها از یک چهره استفاده شده است 35% بیشتر توانسته اند از پست های بیشتر لایک و کامنت بخورند. (منظور از یک چهره این است که چهره ی یک یا چند شخص در آن وجود داشته باشد.)

27 – کسانی را که به تصاویر و پست های شما ربط دارند را تگ کنید

تگ کردن کسانی که به پست های شما ربط دارند باعث رفتن پست شما در خوراک (feed) آنها می شود و امکان دارد که اون پست شما را به اشتراک بگذارد.

28 – هر چه تصاویر شما روشن تر باشند بهتر است

اگر تصاویری که منتشر می کنید دراری روشنایی بین 65 – 85 % را داشته باشند تعداد لایک و کامنت بیشتری نسبت به دیگر تصاویری که روشنایی کمتر از 45% را دارند می خورند.

29 – عکس هایی که در پشت صحنه ی پست های خود می گیرید را منتشر کنید

عکس هایی که در پشت صحنه ی کسب و کار خود و برند خود می گیرید را منتشر کنید این کار باعث می شود که صمیمیت و صادقیت برند شما بیشتر نمایان شود.

30 – برای برند خود یک هشتگ اختصاصی بسازید.

برای برند خود یک هشتگ اختصاصی مناسب بسازید و از فالوور های خود درخواست کنید که از این هشتگ استفاده کرده و آن را به دیگرام معرفی کنند. این کار باعث می شود که برند شما مشهور تر و واضح تر نمایان بشود.

به پایان این مقاله رسیدیم امیدوارم که از این مقاله لذت و استفاده ی کافی را برده باشید و بتوانید با این ترفند ها ویو اینستاگرام و فالوور اینستاگرام خود را بالا ببرید.

 

منبع: خرید فالوور اینستاگرام

4.4/5 - (19 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

2 پاسخ

  1. مطلبای خوبی که تو سایتتون میذارین قابل تقدیره. خیلی ممنونم که دارین سعی میکنین کار مردم رو راه بندازین. اینقدر اینترنت تو زندگی مردم نقش پر رنگی پیدا کرده که حتی دیگه واس لوله بازکنی برچسب ها بی معنا شدن و کسی دیگه نمیره روی در و دیوار دنبال لوله بازکن بگرده. خیلی از کتاب ها الان آنلاین پیدا میشن و واسه آموزش دیدن خیلی از کارها نیازی نیست بریم دنبال کلاسهای حضوری. واقعا ازتون ممنونم که کار رو برامون راحت تر کردین. من الان دیگه همه کارام از پیدا کردن آموزش های ساده تا چاه بازکنی خونم رو اینترنتی اوکی میکنم

  2. flw1 . Ir یا همان فالووان معتبر ترین سایت فروش فالوور ارزان در ایران میباشد. اگر تمایل داشتید شما و ادمین محترم این سایت فالوور رایگان ارائه میشود همجنین لایک واقعی ایرانی و از خدمات تبلیغاتی فوق العاده برای رونق کسب و کارتون در فضای مجازی https://b2n.ir/z46138

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +

سلام دوست عزیز 😍

میدونستی تمام خدمات خرید لایک، خرید بازدید، فالوو اینستاگرام، ممبر، بازدید و رای تلگرام رو تو کانال تلگرامی به همراه پشتیبانی سریع و فعال و همچنین قیمت های مناسب ارائه میدیم!

در ضمن به ازای خرید خدمات یک مقدار هم به صورت هدیه به شما اضافه تعلق میگیره 😉

همین الان تو کانال ما عضو شو و قیمت ها رو ببنین و سفارش بده ❤️