نحوه ی جذب فالوور رایگان برای اینستاگرام

وقتی که دارید در شبکه  اجتماعی اینستاگرام از این صفحه به آن صفحه می روید حتماً اگر بخواهید محبوبیت آن صفحه را بسنجید فقط به تعداد فالوور های آن صفحه نگاه می کنید تا به این پی ببرید که آیا این صفحه ارزش فالو را دارد یانهو شاید شما فکر کنید که این فالوور ها واقعی نباشند، راه بر طرف کردن این شک این است که به یک یا چند عدد از پست های آن صفحه سر بزنید و ببینید که آیا تعداد کامنت و یا لایک آن پست با تعداد فالوور اینستاگرام آن صفحه مطابقت دارد یا نه.

و نکته ی جالب همین جاست که تعداد خیلی کمی از افراد به این نکته توجه می کنند. پس شما می توانید از فالوور های فیک به خوبی استفاده کنید.تعداد فالوور ها به رشد آن کمک می کند.

نحوه ی جذب فالوور رایگان برای اینستاگرام

دو روش جذب فالوور رایگان اینستاگرام

جذب فالوور رایگان اینستاگرام بیشتر به دو صورت زیر انجام می گیرد

1 – جذب فالوور به صورت تبلیغات سنتی  و مستقیم

2 – جذب فالوور به صورت روش های جدید و سریع امروزی

جذب فالوور به صورت تبلیغات سنتی  و مستقیم

روش اول همان تبلیغات مستقیم است که فرد یک مطلب با تصویر و نوشته را تهیه کرده و آن را در صفحات پر بازدید قرار می دهد و از افراد می خواهد که وارد صفحه ی اینستاگرام آن ها شوند و آن ها را دنبال و فالو کنند.

مزیت و خوبی های این روش این است که می تواند فالوور های خوب و واقعی را جذب کند که همگی آن ها به علت واقعی بودن می توانند  پست های شما را لایک کرده و در زیر آنها کامنت بگذارند. و در بعضی اوقات این فالوور ها صفحه ی شما را با دوستان خود نیز به اشتراک می گذارند و باعث افزایش فالوور های شما می شوند.

بیشتر بخوانید:   انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر چگونه است؟

از معایب و بدی های این روش نیز می تواند به هزینه ی بالای آن برای تبلیغات و جذب مخاطب اشاره کرد. به طور طبیعی برای نمایش تیلیغ شما به هزاران کاربر دارای هزینه ی کمی نخواهد بود.

جذب فالوور به صورت روش های جدید و سریع امروزی

از جذب فالوور به صورت روش های جدید می توان به گرفتن فالوور فیک (FAKE) و یا غیر واقعی اشاره کرد.

در این روش هزاران صفحه توسط یک شخص یا یک ربات ساخته می شوند و بعد به این صفحه ها دستور می دهند تا صفحه ی مورد نظر را فالوو کنند.

مزیت این کار این است که تعداد فالوور هایتان در صفحه ی شما به تعداد بالا نمایش داده می شود و این امر کمک می کند که اشخاص با دیدن تعداد فالوور بالای صفحه ی شما ، شما را فالو کنند.

یکی از بزرگترین و واضح ترین معایب و بدی این روش این است که این فالوور ها غیر واقعی هستند و نه در زیر پست های شما کامنت می گذارند و نه آنها را لایک می کنند.

و اول و آخر اینستاگرام متوجه خواهد شد که فالوور های شما غیر واقعی هستند و صفحه ی شما را حذف و یا فالوور های شما را پاک می کند که به این کار نیز اصطلاحاً “ریزش” فالوور می گویند.

دو روش که می توان با آنها فالوور رایگان جذب کرد

افزایش فعالیت در اینستاگرام

یکی از دیگر روش هایی که برای جذب فالوور اینستاگرام از آن استفاده می شود افزایش فعالیت در اینستاگرام است. اگر شما در اینستاگرام به صورت مرتب و در زمان بندی مناسب مطالب و تصاویر با کیفیت و با ارزشی را منتشر کنید و در آن ها حتماً از هشتگ های پر مخاطب استفاده کنید می توانید تعداد بازدید و محبوبیتپست های خود را بالا برده و برای خود فالوور جمع کنید.

بیشتر بخوانید:   ترفند های افزایش فالور در اینستاگرام

حتماً یادتان باشد که در کنار این دو کار مهم هیچ وقت فالوو کردن دیگران را از یاد نبرید که این کار یک استراتژی مهم در جمع کردن فالوور است.

مزیت استفاده از این روش ها این است که فالوور های شما کاملاً واقعی هستند و به شما علاقه داشته و پست های شما را لایک کرده و در زیر آنها کامنت نیز می گذارند.

اما بدی این روش این است که نیاز به کمی وقت و زحمت زیاد دارد.

به کار بردن ربات اینستاگرام

اخرین کاری که ما برای افزایش فالوو در این مقاله برای شما معرفی می کنیم استفاده از ربات اینستاگرام است.

کار این ربات این است که افرادی را که به کسب و کار شما علاقه دارند را پیدا می کند و آن ها را به صورت کاملاً اتوماتیک و بدون نیاز به وجود شما فالو کرده و باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی فالوور های شما به صورت چشمگیری افزایش بیابد.

مزیت استفاده از این روش همانطور که به شما گفتیم این است که این کار به صورت کاملاً اتوماتیک انجام می گیرد و نیازی نیست که شما وقت خود را برای این کار تلف کنید و فالوور هایی نیز که از این روش به دست می آیند کاملاً واقعی خواهند بود.

امیدوارم از این مقاله لذت و استفاده ی کافی رو برده باشید.

 

منبع : خرید فالوور اینستاگرام

2/5 - (1 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +