همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش اینستاگرام / چگونه کامنت پست های خود را در اینستاگرام غیر فعال کنیم؟
غیر فعال کردن کامنت پست ها در اینستاگرام

چگونه کامنت پست های خود را در اینستاگرام غیر فعال کنیم؟

در این مقاله از سری آموزش اینستاگرام قصد دارم راه های غیر فعال کردن کامنت پست ها در اینستاگرام را به شما آموزش دهم پس اگر شما هم جز کاربرانی هستید که هنوز روش استفاده از این قابلیت را بلد نیستید در خواندن این مطلب با من همراه شوید.
در اغاز کار اینستاگرام کامنت ها در تمایز یافتن این شبکه نسب به سایر شبکه های اجتماعی نقش زیادی داشت به طوری که این بخش جز یکی از پرچالش ترین های بخش های اینستاگرام مشخص شد و مورد استقبال زیاد کاربران این شبکه قرار گرفت.
شما می توانید با کامنت گذاشتن زیر پست افرادی که حتی امکان ندارد از نردیکی با آنها گفتگویی داشته باشید هم در تعامل باشید برای مثال رییس جمهور !!! شما به راحتی می توانید خواسته و انتقادات و یا تشکرات خود را به راحتی از طریق کامنت گذاشتن با او  زیر تصاویری که به اشتراک می گذارد در میان بگذارید.

اما گاهی هم پیش می آید که دوست نداریم افراد نظرات خود را راجب تصاویر و عکس های ما بیان کنند اینستاگرام هم در خصوص این نیاز کاربران امکان غیر فعال کردن کامنت ها را به قابلیت های خود افزود.

غیر فعال کردن کامنت ها در پست اینستاگرام

برای این کار ابتدا لازم اگر اینستاگرام خود را اپدیت نکرده ایید آپدیت کنید تا این قابلیت در دسترس شما قرار بگیرد.برای این کار دو روش فوق العاده ساده وجود دارد که من به هر دو روش را در این مقاله به شما آموزش می دهم !

روش اول :

  • به حساب کاربری خود در اینستاگرام وارد شوید.
    سپس  روی هر پستی که قصد دارید کامنت های آن را غیر فعال کنید کلیک کنید.
  • سپس در این مرحله  شما سه نقطه را در بالای پست مورد نظر مشاهده می کنید روی این سه نقطه کلیک کنید.در این قسمت منویی جلوی شما باز می شود که شما باید گزینهTurn Off Commenting را انتخاب کنید

 

این گزینه را لمس کنید

 

  • با پیمودن این مراحل شما کامنت های پست مربوطه را غیر فعال کرده ایید و کاربران دیگر قادر به کامنت گذاشتن برای شما نیستند.

روش دوم:

  • غیر فعال کردن کامنت پست هایی که به تازگی قصدن دارید به اشتراک بگذارید.
  • شما در این مرحله تمام فعالیت هایی را که برای به اشتراک گذاشتن یک پست انجام میداید را انجام دهید سپس در قسمت پایین صفحه ایی که مربوط به تگ کردن افراد و نوشتن کپشن است.
  • عبارت Advanced Settings را مشاهده می کنید که لازم است روی این گزینه کلیک کنید.

 

این گزینه را لمس کنید

 

  • بعد از لمس این گزینه وارد بخش مربوط به کامنت ها می شوید که در صورتی که تمایل به غیر فعال کردن کامنت های خود دارید لازم Turn Off Commentings را به رنگ آبی در آورید.

 

این گزینه را فعال کنید

  • شما با همین چند کلیک ساده توانستید کامنت های خود را غیر فعال کنید.

اما توجه داشته باشید که غیرفعال کردن کامنت ها با مسدود کردن یا فیلتر کردن کلمات زشت و ناپسند متفاوت می باشد.

 

قابلیت لایک کردن کامنت ها

این قابلیت نیز هم زمان با قابلیت غیرفعال کردن کامنت ها به کاربران اریه شد. شما می توانید اگر از نظری خوشتان آمده با لمس قلبی که در بخش مجزای هر کامنت نمایش داده می شود کامنت مورد نظر را هم لایک کنید.

امیدوارم که این آموزش برای شما مفید واقع شده باشد از اینکه تا پایان مطلب با من همراه بودید از شما عزیزان ممنونم.

 

منبع: کیوگرام | فالوور اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *