همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش واتساپ / چگونه می توانیم در واتساپ یک پیام را ستاره دار کنیم؟
آموزش واتساپ

چگونه می توانیم در واتساپ یک پیام را ستاره دار کنیم؟

شبکه اجتماعی واتس اپ این قابلیت را به کاربران خود عرضه می کند تا قادر باشند تا نسبت به آرشیو پیام های برگزیده اقدام نمایند. ما در این مطلب قصد داریم که آموزش نحوه استفاده از قابلیت آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی را به شما آموزش دهیم ،پس بنابراین با کیوگرام همراه باشید تا هر آنچه را که لازم است در این خصوص بدانید را به شما آموزش دهیم.

چگونه می توانیم یک پیام را ستاره دار کرده یا به آرشیو پیام های برگزیده منتقل کنیم؟

به منظور افزودن یک پیام به آرشیو پیام های برگزیده واتساپ نه تنها نیاز به طی کردن راه حل های پیچیده و دشواری ندارید بلکه شما تنها با چند لمس قادر به انجام امر دل خواه خود خواهید بود.
مرحله اول :در ابتدا و پیش از هر چیز در ابتدای کار برنامه واتساپ را اجرا نموده و سپس به تب Chats مراجعه نمایید.
مرحله دوم : پس از انجام امر ذکر شده اکنون شما باید به پنجره گفتگو (چت) یا گروهی که پیام مورد پسند خود در آن قرار داده ایید مراجعه کرده و آن پیام را پیدا کنید .

مرحله سوم :پس از انجام مراحل فوق اکنون انگشت خود را بر روی پیام مورد نظر خود قرار دهید و کمی نگه دارید تا یک ویبره کوچک احساس کنید . اگر تمایل دارید که چند پیام را در یک زمان انتخاب و به آرشیو پیام های برگزیده انتقال دهید ، توجه کنید که تنها کافیست که در این بخش از مرحله سایر پیام ها مورد نظر خود را هم تک تک لمس کنید .
مرحله چهارم : سپس از منوی بالایی صفحه آیکون “ستاره” را لمس نمایید.

به این صورت

به همین سادگی و سهولت شما قادر به آرشیو پیام های دل خواه خود در واتساپ اندرویدی خواهید شد. چنانچه شما برای پیامی مراحل فوق را به درستی طی کرده باشید به بخش پیام های ستاره دار واتساپ انتقال یافته است. اما سوال اصلی اینجاست که چگونه می توانیم به پیام های ستاره دار یا آرشیو پیام های برگزیده واتساپ دسترسی پیدا کنیم؟

دسترسی به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی

اکنون تصور کنید که پس از افزودن چند پیام به بخش آرشیو پیام های برگزیده خود تمایل دارید که به آن‌ها دسترسی پیدا نمایید. به عبارت بهتر شما به منظور انجام این امر باید به منوی پیام های ستاره دار یا برگزیده مراجعه نمایید . در این صورت شما باید مراحل را به صورت زیر طی کنید:
مرحله اول :در ابتدا و پیش از هر چیز در ابتدای کار برنامه واتساپ را اجرا نموده و سپس به تب Chats مراجعه نمایید.
مرحله دوم :سپس شما باید منوی اصلی برنامه را فعال نموده و سپس گزینه Starred Messages را لمس کنید.
با انجام مراحل فوق به سهولت و آسانی به پنجره گفتگویی هدایت خواهید شد که در آن آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی به نمایش در می آید.

آموزش گام به گام ارسال یک پیام برگزیده و ستاره دار برای سایر کاربران واتساپ

در جهت اشتراک یک پیام منتخب برای مخاطب یا مخاطبین دیگر در اپلیکیشن کاربردی واتساپ تنها کافیست که ابتدا مراحل ذکر شده در بخش بالا را طی نمایید تا در آغاز به آرشیو پیام های برگزیده در واتساپ اندرویدی دسترسی پیدا کنید. سپس مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:
مرحله اول: در ابتدا شما پیام مورد نظر خود را در لیست مشخص نمایید.
مرحله دوم : پس از انتخاب پیام انگشت خود را بر روی آن قرار داده و کمی صبر کنید تا ویبره کوچکی در زیر انگشتتان احساس نمایید.
مرحله سوم : سدس شما باید از منوی بالایی صفحه نمایشگر تلفن همراه خود آیکون فلش را انتخاب کرده تا دستور فوروارد کردن پیام صادر شود.
مرحله چهارم :در حال حاضر شما باید مخاطب یا مخاطبان مورد نظر خود را که تمایل دارید پیام انتخابی برای آن‌ها ارسال شود را مشخص فرمایید.
مرحله پنجم :اکنون در نهایت کار آیکون سبز رنگ اشتراک گذاری پیام که در بخش پایینی و سمت راست صفحه ارائه شده را انتخاب کنید.
با انجام مراحل فوق کار شما به پایان خواهد رسید.

 

منبع: کیوگرامفالوور اینستاگرام | لایک اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *