همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش اینستاگرام / چگونه با موبایل عکس های حرفه ای برای اینستاگرام بگیریم؟

چگونه با موبایل عکس های حرفه ای برای اینستاگرام بگیریم؟

اینستاگرام یک شبکه ی عکس محور است و کلاً پست های این شبکه بر پایه ی تصویر بنا شده است و کسانی که بتوانند تصاویری با کیفیت و جذاب را برای مخاطبان خود آماده کنند همیشه در این شبکه از دیگر رقیبان خود جلو خواهند زد و همیشه در سر زبان ها خواهند ماند.برای تهیه ی این چنین تصاویر با کیفیت و جذابی نیاز به استفاده و رعایت بعضی قوانین و ترفند هایی داریم که ما نیز قصد داریم در این مقاله چندین تا از این ترفند ها را به شما اموزش دهیم تا با استفاده از انها بتوانید تصاویری ناب تولید کنید و با این تصاویر محبوبیت خود را دو چندان کنید.

قبل از اینکه از دوربین استفاده کنید از چشمانتان کمک بگیرید.

قبل از این که بدون فکر کردن به هر نقطه ای که رسیدید دستتان را به سوی دوربین ببرید و چند عکس نه چندان مناسب بگیرید اول از همه چشمانتان را خوب باز کنید و تصاویر را در زهنتان طبقه بندی و قاب بندی بکنید مو قعیت ها را بسنجید و زاویه ها را دید بزنید و بعد از پیدا کردن چند موقعیت و قاب مناسب و عالی دستتان را به سوی دوربین ببرید و لحظه ها و تصویر فوق العاده را شکار کنید.

به ترکیب بندی تصاویری که می گیرید دقت کنید

شما وقتی سوژه مورد نظر خود را درست در وسط عکس قرار می دهید یک تصویر بی روح،سرد و نه چندان جذابی را تولید می کنید. اما با این قانون و روشی که الان به شما معرفی خواهیم کرد شما می توانید با استفاده از سوژه و صحنه تصویری بسیار جذاب خلق کنید.

شما برای گرفتن یک تصویر بسیار جذاب از یک سوژه 3/2 تصویر را به جایی اختصاص بدهید که سوژه نگاه می کند و فقط 3/1 تصویر را به خود سوژه اختصاص بدهید. برای اینکه منظور ما را بفهمید و این قانون را بهتر درک کنید تصویر زیر را تماشا کنید.

ترکیب بندی تصاویر

عکس زیاد بگیرید

هر کاری که بخواهد ارتقاء پیدا کند نیاز به تمرین دارد پس برای اینکه شما هم تصاویری زیبا خلق کنید نیاز به کمی تمرین دارید تا بتوانید مهارت های خود را در این زمینه افزایش دهید و این کار را برای خود تبدیل به یک حرفه و سرگرمی مناسبی کنید.

تصاویری راکه گرفته اید ویرایش کنید

تصاویری را که گرفته اید ویرایش کنید و منظور از ویرایش ارتقاء کیفیت و زیبایی تصویر است. برنامه های زیادی برای این کار وجود دارند شما می توانید با نصب کردن این برنامه ها بر روی موبایل خود تصاویری را که گرفته اید را به بهترین نحو ویرایش کنید و به تصاویر جلوه های ویژه ای بدهید و از این برنامه ها به نفع خودتان و تصاویرتان استفاده کنید.

دوربین گوشی و یا موبایل خود را کامل بشناسید

دوربین موبایل خود را بشناسید. امروزه گوشی ها درای دوربین هایی با کیفیت و ویژگی های مختلفی می باشندو شما برای اینکه  بتوانید با گوشی یا موبایل خود تصاویر زیبا خلق کنید باید با ویژگی های دوربین گوشی خود به طور کامل آشنا باشید تا بتوانید تصاویری زیبا و ویژه ای را با دوربین موبایل خود خلق کنید.

امیدوارم از این مقاله نیز لذت و استفاده ی کافی رو برده باشید. و حتماً سعی کنید از این تکنیک ها در عکاسی خود استفاده کنید تا بتوانید تصاویر متفاوت تر با رقیبان خود در اینستاگرام منتشر کنید.

 

منبع : کیوگرام | فالوور اینستاگرام


باکس دانلود

درباره ی narimani Ghasem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *