چگونه در اينستاگرام رفع بلاک شويم؟

رفع ریپورت در اینستاگرام

اگر قصد خواندن این مطلب را داريد احتمالا در اینستاگرام بلاک شده اييد و از انجام كارهايي اعم از لايک اینستاگرام ،فالو كردن و كامنت گذاشتن ممنوع شده اييد . در صورتي كه بلاک شده باشيد با پیام Action Blocked روبرو ميشويد. توجه كنيد که بلاک شدن در ایسنتاگرام مختص فعاليت هاي اینستاگرامی مثل لايك كردن است و با تعلیق کامل صفحه شما در اينستاگرام (Instagram suspension) تفاوت دارد.

شايد براي شما هم اين سوال پيش آمده باشد كه اصلا چرا بلاك شده اييد؟ و راه حل خارج شدن از بلاک اينستاگرام چيست؟ در اين مقاله قصد دارم به تمامي سوالات شما عزيزان در اين باره پاسخ دهم پس در خواندن اين مقاله با من همراه باشيد.

چرا در اينستاگرام بلاک شده اييد؟

اینستاگرام در رابطه با آرامش كاربران در فضاي برنامه سخت‌گیری زيادي دارد بنابراين تمام مواردی كه باعث بلاك شدن  شما توسط اينستاگرام مي شود مربوط به زماني ميشود كه اينستاگرام احساس كند شما مشغول اسپم كردن هستيد.

اسپم كردن چيست؟ یعنی انتشار اطلاعات بی‌فایده به صورت مكرر در فضاي اينستاگرام و يا ایجاد مزاحمت برای ديگر کاربران و ساختن اکانت‌های فيك به صورت زياد توسط شماست . بنابراين وقتی اینستاگرام احساس كند شما مشغول اسپم كردن هستيد شما را بلاك ميكند. که دسترسی شما به فعاليت هاي اينستاگرامي قطع شود و آرامش ديگر كاربران حفظ شود به عبارتي شما را محدود ميكند. پس بهتر است از هر گونه اسپم كردن خودداري كنيد تا هيچ وقت توسط اينستاگرام بلاك نشويد.

دقت كنيد که سرور بلاک اينستاگرام به طور اتومات افراد اسپم كننده را تشخیص می‌دهد و بنابراین گاهی حتی در اثر یک اشتباه غیر عمدی هم ، اکانت شما بلاك مي شود. در ضمن حتي ممكن است سرور اينستاگرام هیچ نشانه ای برای اینکه شما بدانید چرا در اینستاگرام بلاك شده‌اید به شما نشان ندهد.

تحليل علت هاي بلاک شدن در اينستاگرام

اگر شما هم در فضاي اينستاگرام بلاك شده اييد دليل بلاك شدن خود را در موارد زير جستجو كنيد چرا كه خارج از اين مواردي كه در زير به بررسي آن ها مي پردازم دليل ديگري براي بلاك شدن شما وجود ندارد.


١_ در صفحه خود چندين پست به اشتراك بگذاريد

اگر شما به تازگی عضو خانواده اينستاگرام شده اييد ممكن است نتوانيد ديگر كاربران را لايك كنيد و يا كامنت بگذاريد. علت این موضوع اين است که سرور اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات ميشناسد، چون شما هیچ پستی در صفحه خود به اشتراك نگذاشته اييد. پس بعد از ايجاد حساب كاربري خود ، براي اطمينان چند پست را به اشتراك بگذاريد باشید. اما حواستان باشيد اين كار را پشت سر هم انجام ندهيد چرا كه انتشار مطالب پشت سر هم نيز باعث بلاك شدن شما مي شود.

٢_ آيا اطلاعات حساب خود را تكميل كرده اييد؟

براي مثال آيا حساب كاربري شما دارای عکس پروفايل یا بیوگرافی هست ؟ اگر اين اطلاعات لازمه را تكميل نكرده اييد احتمالا باز هم  سرور اينستاگرام شما را به عنوان ربات تشخيص داده و در نهايت اكانت شما را بلاك كرده است.

٣_ از زياده روي در انتشار مطالب خودداري كنيد

اگر به صورت متمادي و پشت سر هم پست مي گذاريد جداً از انجام اينكار پرهيز كنيد چرا كه در صورت انجام اينكار سرور اينستاگرام شمارا به عنوان يك اسپمر ميشناسد و شما را بلاك مي كند پس از انجام اين كار پرهيز كنيد.

٤_ در ساعت بيشتر از ٣٥٠تا لايك نگذاريد

بعضي از كاربران براي بيشتر ديده شدن در فضاي اينستاگرام شروع به گذاشتن لايك براي ديگر كاربران شبكه پشت سر هم ميكنند
اين نكته را يادآور شوم كه شما در يك ساعت فقط مي توانيد ٣٥٠لايك بگذاريد و در صورت گذشتن از اين حد مجاز اكانت شما مسدود ميشود تا شما را از ادامه فعاليت باز دارد.

٥_ در ساعت بيش از ٢٠را فالو نكنيد 

بسياري از افراد بدون شناخت از اينكه چه كسي را فالو ميكنند شروع به فالو كردن افراد در فضاي اينستاگرام مي كنند تا اكانتشان  بيشتر در معرض ديد قرار بگيرد اين افراد در سرور اينستاگرام به عنوان اسپمر شناخته مي شوند و اكانت آن ها بلاك ميشود.در ضمن هر كاربر فقط ميتواند ٧٥٠٠ نفر را در فالويينگ هاي خود داشته باشد پس در فالو كردن عجله نكنيد.


٦_ تکرار بیش از حد، بلاک شدن را در پی دارد!

اگر مطالبي كه منتشر ميكنيد چه در كامنت ها چه در پست هايتان بيش از اندازه تكراري باشد به محض انتشار سرور اينستاگرام  شما را بلاك ميكنيد شايد شما اين موضوع را وقتي براي دوستي زياد كامنت ميگذاريد ديده باشيد كه چند ساعت يا چند روز بلاك ميشويد و اجازه فعاليتي نداريد ،پس در انجام هر فعاليتي در فضاي اينستاگرام دقت خود را بالا ببريد تا از بلاك شدن توسط شبكه در امان بمانيد.

٧_ از تگ كردن زيادي يا به اصطلاح منشن كردن بپرهيزيد

اين مورد را شايد هنگامي كه بعضي افراد مسابقه ايي براي پيج خود در اينستاگرام تدارك ميبينند كه شرط مسابقه تگ كردن كاربران است ديده باشيد.

اين موضوع براي كاربراني كه شما آن ها را منشن مي كنيد زياد جالب نيست كه سرور اينستاگرام در اين صورت شما را به عنوان اسپمر شناسايي مي كند و موجب بلاك شدن شما ميشود.


٨_ از ربات‌هاي اينستاگرام هوشمندانه استفاده كنيد

ربات هايي در اينستاگرام براي افزايش فالور وجود دارند كه شما با تنظيم كردن اين ربات ها بدون دخالت خودتان ميتوانيد حتي وقتي كه در اينستاگرام آنلاين هم نيستيد كاربران را ،فالو و يا لايك كنيد اينگونه ربات براي افزايش فالور مورد استفاده قرار ميگيرد پس در تنظيم اين قبيل ربات ها هوشمندانه عمل كنيد.


٩_ به قانون هاي اینستاگرام توجه كنيد

در صورت رعايت نكردن قانون و مقررات اينستاگرام شما بي شك بلاك ميشويد اينستاگرام قوانين خاصي دارد كه در صفحه خاص  خود به نمايش گذاشته است بنابراين بهتر است شما هم اين ضوابط را مطالعه كنيد تا دانش شما در رابطه با اين شبكه اجتماعي افزايش يابد و از مسدود شدن اكانت تان در امان بمانيد.

اكنون كه تمام عوامل بلاك شدن را بيان كردم قصد دارم به شما آموزش دهم كه چگونه اكانت خود را از بلاك خارج كنيد.
وقتی که اینستاگرام شما را بلاك ميكند اين رخ زاد ناخوشايند با توجه به علت بلاك شدن شما از ٢ساعت تا يك ماه ادامه مي يابد واز آن جايي كه اين مدت زمان بسيار طولاني و دردسر ساز است من به شما آموزش ميدم كه چگونه اين مشكل را زودتر از موعد حل كنيد.


١_ به اينستاگرام در خواست رفع بلاك شدن دهيد

زمانی که شما با پيام دلخراش Action Blocked رو به رو مي شويد يعني حساب كاربري شما مسدود شده است . وقتي با اين پيام مواجه شديد ، گزینه Tell Us را لمس كنيد تا بتوانید با اینستاگرام در مورد مشكل مورد نظرتان گفتگو كنيد.

در اين مرحله گزينه Tell Us را لمس كنيد، ایستاگرام از طريق ايميل تان از شما درخواست ميكند كه اطلاعات امنیتی را پر کنید و بعد درخواست می‌کند که عکسي از خودتان را برایش ارسال کنید تا اطمنيان يابد كه شما ربات نيستيد.بعد از گذارندن اين مراحل پس از چند روز حساب كاربري شما آزاد ميشود.

اين گزينه را انتخاب كنيد


٢_ درخواست رفع بلاک از طريق تنظیمات اكانت

پس از اجراي برنامه به  قسمت پروفایل اینستاگرام‌تان مراجعه كنيد.

سپس وارد گزینه Options شوید.

حالا در منوي تنظیمات كمي پایین رويد و گزینه Report a Problem را لمس كنيد . در اینجا شما می‌توانید مسائل مختلف را به Instagram گزارش دهید. در ضمن مشكلات احتمالي به صورت پيش فرض در اين بخش وجود دارد.

٣_ فرم وب‌سایت اینستاگرام را تكميل كنيد 

راه حل ديگري که براي انبلاك شدن وجود دارد، مراجعه به سايت اينستاگرام و تكيل فرم در وب سايت شبكه است. فرم گزارشي را كه به عنوان حساب هک شده مشاهده ميكنيد را پر كنيد. در این حالت، شما به Instagram خبر می‌دهید که اكانت شما هک شده ودر حال حاضر توسط شخص دیگری استفاده مورد سواستفاده قرار دارد در اين صورت بعد از اطمنيان اينستاگرام از اينكه شما صاحب اصلي اكانت هستيد حساب شما را رفع مسدوديت مي كند.

در پايان اگر شما برنامه را از گوشي خود پاك كرده و مجددا اقدام به نصب كنيد امكان اينكه رفع مسدوديت شويد زياد است.

هر چه را كه لازم بود در باره بلاك شدن و راه هاي رفع اين مشكل لازم بود بدانيد به شما آموزش دادم اميداورم مفيد واقع شده باشد.

در این رابطه بخوانید:

خرید فالورر اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام

خرید ویو اینستاگرام

خرید بازدید لایو اینستاگرام

 

منبع: کیوگرام | خرید لایک ایرانی | خرید فالوور فیک

3.5/5 - (16 امتیاز)

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

28 پاسخ

 1. سلام من اشتباهی اکانتمو حذف کردم و هر کاری که میکنم بر نمیگرده آیا میشه اونو برگردوند

  1. اگه اونوحذف دائم کرده باشی نمیشه برگردوندبایداکانت جدیدبسازی

 2. من نمی‌توانم در اینستاگرام لایک کنم یعنی بلاک شده ام چجوری آن را درست کنم

  1. اره بلاگ شدی بایدفعالیتت روکمترکنی یابه مدت یک هفته تواینستاگرام نری یامراحل بالاروامتحان کنی

 3. سلام من نزدیک چند یک ماه ریپورت بلاک شدم همه این مراحل انجام دادم اما درست نشد چکار کنم

 4. سلام من به اشتباهی از گوشی دیگر برای خرید فالور اقدام کردم و کلمه ایا کیی دیگر از اکانت شما استفاده میکند رو صفحه نمایش شد و من به اشتباهی کلمه خودم نبودم رو زدم خواهش کمک کنین الان بلاک شدم

 5. سلام،کسی دیگه تو اینستای خودش منو بلاک کرده چجوری از بلاک در بیام وپیجش رو ببینم

  1. چجوری از بلاک کسی که قبل فالورم‌بود الان بلاکم کرده دربیام?!

 6. سلام. چجوری میشه وقتی یه نفر بلاکمون. کرده کاری کنیم ک بلاک. نباشیم. بشه باهاش ارتباط زد. راهی هست؟

 7. سلام من ٦ ماهه كه بلاكم نه مزاحمت واس كسي ايجاد كردم نه كاري كردم اتفاقا چند ماهه اصلا پست نذاشتم نميدونم چرا از بلاك در نميام ميگيد چيكار كنم؟؟

 8. لطفا در خصوص دلایل بلاک کردن بیشتر توضیح بدید و اطلاعات ارزنده ای را با ما در میان بگذارید
  باسپاس

 9. من نمی‌توانم در اینستاگرام لایک کنم یعنی بلاک شده ام چجوری آن را درست کنم

 10. سلام من میخوام لایو بگیرم ولی این پیام رو میده:از اشتراک گذاری ویدئوی زنده مسدود شده پست های حسابتان اخیرا به این دلیل که بر خلاف دستورالعمل های انجمن ما است برداشته شده است بنابراین اشتراک گذاری ویدئوی زنده موقتا مسدود شده است.باید چیکار کنم تا بتونم لایو بگیرم؟

 11. سلام .من نمیتونم به کسی پیام بدم . لطفا کمک کنید.چطور درستش کن

 12. سلام دوستان من پیجم بلاک شده حالا میزنه تا تاریخ ۱۸٫۱۱٫۲۰۲۰اینجوره‌‌لی الان دوروز گذشته ازاین تاریخ هنودرست نشده چی کنم

 13. سلام من دیروز دستم خورد یک عکس نا خوشایتد ارسال کردم و اینستا منو بلااک کرده الان چجور میتونن برگردونم و نمیتونم به کسی پیام بدم لطفا کمکم کنین

 14. من الان حدود ۱۶ اینا بلاک شدم دو روز قبل درست شد ولی فرداش بازم بلاک بودم کاریم نکردم نمیدونم چرا این جوری میشه لطفا کمکم کنید

 15. سلام
  من بلاک شدم الان سه روز مونده تا حسابم باز شده ، حالا این به کنار ،
  من بازدید استوری هام تا ۷۰۰ بود، الان شده۲۰۰ , بلاک شدن چیو رو هم کم میکنه؟

 16. سلام وقتتون بخیر
  امکان لایو گذاشتن اکانت من بلاک شده ؛ از طریق تنظیمات هم پیام دادم رفع نشده ؛
  لطفا میشه راهنمایی بفرمایید چکار کنم

 17. اینستا نوشته انجام این اقدام موقتا برای حساب شما مسدود شده است اشتراک گذاری حساب باسرویسی که به شما دردریافت پسند ودنبال کننده بیشتر کمک میکند.برخلاف دستورالعمل های انجمن ما است.این محدودیت2021-05-03برداشته میشوداگر فکر میکنید اشتباه کردیم به ما اطلاع دهید

 18. سلام پیچ انستا ی من نزد یک کسی مسدود شده می خوام در پیچ او ازاد شوم

 19. سلام من فردی من را مسدود کرده می خوام پیچم از بلکش بیاد بیرون

 20. من یک دفعه بیست نفرو انفالو کردم اینستا بلاکم کرده نمیاد بالا چیکار کنم

 21. فالو وان به عنوان با سابقه ترین سایت در خرید فالوور ارزان_ دایرکت انبوه اینستاگرام _ خرید ربات اینستاگرام با بیش از 6 سال تجربه، با پایبندی به چهار اصل ، استفاده آسان ، پشتیبانی همیشگی ، قیمت رقابتی و امنیت خرید موفق شده به معتبرترین سایت در این حوزه تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خدمات خرید فالوور، لایک و ویو | بازگردانی پیج | امنیت پیج | انتقال پیج | رفع مشکلات پیج | راهنمایی ها و ... پذیرفته می شود.پیام به ما از طریق واتساپ
+ +