چگونه در اینستاگرام رفع بلاک شویم؟

رفع ریپورت در اینستاگرام

اگر قصد خواندن این مطلب را دارید احتمالا در اینستاگرام بلاک شده ایید و از انجام کارهایی اعم از لایک اینستاگرام ،فالو کردن و کامنت گذاشتن ممنوع شده ایید . در صورتی که بلاک شده باشید با پیام Action Blocked روبرو میشوید. توجه کنید که بلاک شدن در ایسنتاگرام مختص فعالیت های اینستاگرامی مثل لایک کردن است و با تعلیق کامل صفحه شما در اینستاگرام (Instagram suspension) تفاوت دارد.

شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که اصلا چرا بلاک شده ایید؟ و راه حل خارج شدن از بلاک اینستاگرام چیست؟ در این مقاله قصد دارم به تمامی سوالات شما عزیزان در این باره پاسخ دهم پس در خواندن این مقاله با من همراه باشید.

چرا در اینستاگرام بلاک شده ایید؟

اینستاگرام در رابطه با آرامش کاربران در فضای برنامه سخت‌گیری زیادی دارد بنابراین تمام مواردی که باعث بلاک شدن  شما توسط اینستاگرام می شود مربوط به زمانی میشود که اینستاگرام احساس کند شما مشغول اسپم کردن هستید.

اسپم کردن چیست؟ یعنی انتشار اطلاعات بی‌فایده به صورت مکرر در فضای اینستاگرام و یا ایجاد مزاحمت برای دیگر کاربران و ساختن اکانت‌های فیک به صورت زیاد توسط شماست . بنابراین وقتی اینستاگرام احساس کند شما مشغول اسپم کردن هستید شما را بلاک میکند. که دسترسی شما به فعالیت های اینستاگرامی قطع شود و آرامش دیگر کاربران حفظ شود به عبارتی شما را محدود میکند. پس بهتر است از هر گونه اسپم کردن خودداری کنید تا هیچ وقت توسط اینستاگرام بلاک نشوید.

دقت کنید که سرور بلاک اینستاگرام به طور اتومات افراد اسپم کننده را تشخیص می‌دهد و بنابراین گاهی حتی در اثر یک اشتباه غیر عمدی هم ، اکانت شما بلاک می شود. در ضمن حتی ممکن است سرور اینستاگرام هیچ نشانه ای برای اینکه شما بدانید چرا در اینستاگرام بلاک شده‌اید به شما نشان ندهد.

تحلیل علت های بلاک شدن در اینستاگرام

اگر شما هم در فضای اینستاگرام بلاک شده ایید دلیل بلاک شدن خود را در موارد زیر جستجو کنید چرا که خارج از این مواردی که در زیر به بررسی آن ها می پردازم دلیل دیگری برای بلاک شدن شما وجود ندارد.


١_ در صفحه خود چندین پست به اشتراک بگذارید

اگر شما به تازگی عضو خانواده اینستاگرام شده ایید ممکن است نتوانید دیگر کاربران را لایک کنید و یا کامنت بگذارید. علت این موضوع این است که سرور اینستاگرام شما را به عنوان یک ربات میشناسد، چون شما هیچ پستی در صفحه خود به اشتراک نگذاشته ایید. پس بعد از ایجاد حساب کاربری خود ، برای اطمینان چند پست را به اشتراک بگذارید باشید. اما حواستان باشید این کار را پشت سر هم انجام ندهید چرا که انتشار مطالب پشت سر هم نیز باعث بلاک شدن شما می شود.

٢_ آیا اطلاعات حساب خود را تکمیل کرده ایید؟

برای مثال آیا حساب کاربری شما دارای عکس پروفایل یا بیوگرافی هست ؟ اگر این اطلاعات لازمه را تکمیل نکرده ایید احتمالا باز هم  سرور اینستاگرام شما را به عنوان ربات تشخیص داده و در نهایت اکانت شما را بلاک کرده است.

بیشتر بخوانید:   چگونه اينستاگرام خود را دی اکتیو یا از دسترس خارج كنيم؟

٣_ از زیاده روی در انتشار مطالب خودداری کنید

اگر به صورت متمادی و پشت سر هم پست می گذارید جداً از انجام اینکار پرهیز کنید چرا که در صورت انجام اینکار سرور اینستاگرام شمارا به عنوان یک اسپمر میشناسد و شما را بلاک می کند پس از انجام این کار پرهیز کنید.

۴_ در ساعت بیشتر از ٣۵٠تا لایک نگذارید

بعضی از کاربران برای بیشتر دیده شدن در فضای اینستاگرام شروع به گذاشتن لایک برای دیگر کاربران شبکه پشت سر هم میکنند
این نکته را یادآور شوم که شما در یک ساعت فقط می توانید ٣۵٠لایک بگذارید و در صورت گذشتن از این حد مجاز اکانت شما مسدود میشود تا شما را از ادامه فعالیت باز دارد.

۵_ در ساعت بیش از ٢٠را فالو نکنید 

بسیاری از افراد بدون شناخت از اینکه چه کسی را فالو میکنند شروع به فالو کردن افراد در فضای اینستاگرام می کنند تا اکانتشان  بیشتر در معرض دید قرار بگیرد این افراد در سرور اینستاگرام به عنوان اسپمر شناخته می شوند و اکانت آن ها بلاک میشود.در ضمن هر کاربر فقط میتواند ٧۵٠٠ نفر را در فالویینگ های خود داشته باشد پس در فالو کردن عجله نکنید.


۶_ تکرار بیش از حد، بلاک شدن را در پی دارد!

اگر مطالبی که منتشر میکنید چه در کامنت ها چه در پست هایتان بیش از اندازه تکراری باشد به محض انتشار سرور اینستاگرام  شما را بلاک میکنید شاید شما این موضوع را وقتی برای دوستی زیاد کامنت میگذارید دیده باشید که چند ساعت یا چند روز بلاک میشوید و اجازه فعالیتی ندارید ،پس در انجام هر فعالیتی در فضای اینستاگرام دقت خود را بالا ببرید تا از بلاک شدن توسط شبکه در امان بمانید.

٧_ از تگ کردن زیادی یا به اصطلاح منشن کردن بپرهیزید

این مورد را شاید هنگامی که بعضی افراد مسابقه ایی برای پیج خود در اینستاگرام تدارک میبینند که شرط مسابقه تگ کردن کاربران است دیده باشید.

این موضوع برای کاربرانی که شما آن ها را منشن می کنید زیاد جالب نیست که سرور اینستاگرام در این صورت شما را به عنوان اسپمر شناسایی می کند و موجب بلاک شدن شما میشود.


٨_ از ربات‌های اینستاگرام هوشمندانه استفاده کنید

ربات هایی در اینستاگرام برای افزایش فالور وجود دارند که شما با تنظیم کردن این ربات ها بدون دخالت خودتان میتوانید حتی وقتی که در اینستاگرام آنلاین هم نیستید کاربران را ،فالو و یا لایک کنید اینگونه ربات برای افزایش فالور مورد استفاده قرار میگیرد پس در تنظیم این قبیل ربات ها هوشمندانه عمل کنید.


٩_ به قانون های اینستاگرام توجه کنید

در صورت رعایت نکردن قانون و مقررات اینستاگرام شما بی شک بلاک میشوید اینستاگرام قوانین خاصی دارد که در صفحه خاص  خود به نمایش گذاشته است بنابراین بهتر است شما هم این ضوابط را مطالعه کنید تا دانش شما در رابطه با این شبکه اجتماعی افزایش یابد و از مسدود شدن اکانت تان در امان بمانید.

بیشتر بخوانید:   همه چيز در مورد لايو اينستاگرام - آموزش لایو اینستاگرام

اکنون که تمام عوامل بلاک شدن را بیان کردم قصد دارم به شما آموزش دهم که چگونه اکانت خود را از بلاک خارج کنید.
وقتی که اینستاگرام شما را بلاک میکند این رخ زاد ناخوشایند با توجه به علت بلاک شدن شما از ٢ساعت تا یک ماه ادامه می یابد واز آن جایی که این مدت زمان بسیار طولانی و دردسر ساز است من به شما آموزش میدم که چگونه این مشکل را زودتر از موعد حل کنید.


١_ به اینستاگرام در خواست رفع بلاک شدن دهید

زمانی که شما با پیام دلخراش Action Blocked رو به رو می شوید یعنی حساب کاربری شما مسدود شده است . وقتی با این پیام مواجه شدید ، گزینه Tell Us را لمس کنید تا بتوانید با اینستاگرام در مورد مشکل مورد نظرتان گفتگو کنید.

در این مرحله گزینه Tell Us را لمس کنید، ایستاگرام از طریق ایمیل تان از شما درخواست میکند که اطلاعات امنیتی را پر کنید و بعد درخواست می‌کند که عکسی از خودتان را برایش ارسال کنید تا اطمنیان یابد که شما ربات نیستید.بعد از گذارندن این مراحل پس از چند روز حساب کاربری شما آزاد میشود.

این گزینه را انتخاب کنید


٢_ درخواست رفع بلاک از طریق تنظیمات اکانت

پس از اجرای برنامه به  قسمت پروفایل اینستاگرام‌تان مراجعه کنید.

سپس وارد گزینه Options شوید.

حالا در منوی تنظیمات کمی پایین روید و گزینه Report a Problem را لمس کنید . در اینجا شما می‌توانید مسائل مختلف را به Instagram گزارش دهید. در ضمن مشکلات احتمالی به صورت پیش فرض در این بخش وجود دارد.

٣_ فرم وب‌سایت اینستاگرام را تکمیل کنید 

راه حل دیگری که برای انبلاک شدن وجود دارد، مراجعه به سایت اینستاگرام و تکیل فرم در وب سایت شبکه است. فرم گزارشی را که به عنوان حساب هک شده مشاهده میکنید را پر کنید. در این حالت، شما به Instagram خبر می‌دهید که اکانت شما هک شده ودر حال حاضر توسط شخص دیگری استفاده مورد سواستفاده قرار دارد در این صورت بعد از اطمنیان اینستاگرام از اینکه شما صاحب اصلی اکانت هستید حساب شما را رفع مسدودیت می کند.

در پایان اگر شما برنامه را از گوشی خود پاک کرده و مجددا اقدام به نصب کنید امکان اینکه رفع مسدودیت شوید زیاد است.

هر چه را که لازم بود در باره بلاک شدن و راه های رفع این مشکل لازم بود بدانید به شما آموزش دادم امیداورم مفید واقع شده باشد.

 

منبع: خرید لایک ایرانی

3.5/5 - (16 امتیاز)

خب تا اینجا که اومدی اگر فالوور، لایک و ویو اینستاگرام نیاز داری از طریق فرم زیر میتونی خریداری کنی!

نویسنده

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram
Share on whatsapp

28 پاسخ

 1. سلام من اشتباهی اکانتمو حذف کردم و هر کاری که میکنم بر نمیگرده آیا میشه اونو برگردوند

  1. اره بلاگ شدی بایدفعالیتت روکمترکنی یابه مدت یک هفته تواینستاگرام نری یامراحل بالاروامتحان کنی

 2. سلام من نزدیک چند یک ماه ریپورت بلاک شدم همه این مراحل انجام دادم اما درست نشد چکار کنم

 3. سلام من به اشتباهی از گوشی دیگر برای خرید فالور اقدام کردم و کلمه ایا کیی دیگر از اکانت شما استفاده میکند رو صفحه نمایش شد و من به اشتباهی کلمه خودم نبودم رو زدم خواهش کمک کنین الان بلاک شدم

 4. سلام،کسی دیگه تو اینستای خودش منو بلاک کرده چجوری از بلاک در بیام وپیجش رو ببینم

 5. سلام. چجوری میشه وقتی یه نفر بلاکمون. کرده کاری کنیم ک بلاک. نباشیم. بشه باهاش ارتباط زد. راهی هست؟

 6. سلام من ۶ ماهه که بلاکم نه مزاحمت واس کسی ایجاد کردم نه کاری کردم اتفاقا چند ماهه اصلا پست نذاشتم نمیدونم چرا از بلاک در نمیام میگید چیکار کنم؟؟

 7. لطفا در خصوص دلایل بلاک کردن بیشتر توضیح بدید و اطلاعات ارزنده ای را با ما در میان بگذارید
  باسپاس

 8. سلام من میخوام لایو بگیرم ولی این پیام رو میده:از اشتراک گذاری ویدئوی زنده مسدود شده پست های حسابتان اخیرا به این دلیل که بر خلاف دستورالعمل های انجمن ما است برداشته شده است بنابراین اشتراک گذاری ویدئوی زنده موقتا مسدود شده است.باید چیکار کنم تا بتونم لایو بگیرم؟

 9. سلام دوستان من پیجم بلاک شده حالا میزنه تا تاریخ ۱۸٫۱۱٫۲۰۲۰اینجوره‌‌لی الان دوروز گذشته ازاین تاریخ هنودرست نشده چی کنم

 10. سلام من دیروز دستم خورد یک عکس نا خوشایتد ارسال کردم و اینستا منو بلااک کرده الان چجور میتونن برگردونم و نمیتونم به کسی پیام بدم لطفا کمکم کنین

 11. من الان حدود ۱۶ اینا بلاک شدم دو روز قبل درست شد ولی فرداش بازم بلاک بودم کاریم نکردم نمیدونم چرا این جوری میشه لطفا کمکم کنید

 12. سلام
  من بلاک شدم الان سه روز مونده تا حسابم باز شده ، حالا این به کنار ،
  من بازدید استوری هام تا ۷۰۰ بود، الان شده۲۰۰ , بلاک شدن چیو رو هم کم میکنه؟

 13. سلام وقتتون بخیر
  امکان لایو گذاشتن اکانت من بلاک شده ؛ از طریق تنظیمات هم پیام دادم رفع نشده ؛
  لطفا میشه راهنمایی بفرمایید چکار کنم

 14. اینستا نوشته انجام این اقدام موقتا برای حساب شما مسدود شده است اشتراک گذاری حساب باسرویسی که به شما دردریافت پسند ودنبال کننده بیشتر کمک میکند.برخلاف دستورالعمل های انجمن ما است.این محدودیت۲۰۲۱-۰۵-۰۳برداشته میشوداگر فکر میکنید اشتباه کردیم به ما اطلاع دهید

 15. فالو وان به عنوان با سابقه ترین سایت در خرید فالوور ارزان_ دایرکت انبوه اینستاگرام _ خرید ربات اینستاگرام با بیش از ۶ سال تجربه، با پایبندی به چهار اصل ، استفاده آسان ، پشتیبانی همیشگی ، قیمت رقابتی و امنیت خرید موفق شده به معتبرترین سایت در این حوزه تبدیل شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

⭐️ توجه: این سایت با قیمت 8 میلیون تومان به فروش می رسد! ( رتبه و بازدید عالی با قدمت 4 سال)09148386288
+ +

سلام دوست عزیز 😍

میدونستی تمام خدمات خرید لایک، خرید بازدید، فالوو اینستاگرام، ممبر، بازدید و رای تلگرام رو تو کانال تلگرامی به همراه پشتیبانی سریع و فعال و همچنین قیمت های مناسب ارائه میدیم!

در ضمن به ازای خرید خدمات یک مقدار هم به صورت هدیه به شما اضافه تعلق میگیره 😉

همین الان تو کانال ما عضو شو و قیمت ها رو ببنین و سفارش بده ❤️