همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خرید لایک اینستاگرام | خرید لایک خارجی انستاگرام | لایک فیک اینستاگرام | مولتی لایک اینستاگرام | ۱۰۰ لایک اینستاگرام | لایک فوری | لایک ایرانی و لایک ارزان اینستاگرام مور نیاز خور را از این بخش می توانید به راحتی سفارش دهید.

خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام

آیا به دنبال خرید لایک اینستاگرام like instagram هستید؟

آیا قصد خرید لایک خارجی اینستاگرام را دارید؟

آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک فیک اینستاگرام هستید تا بتوانید لایک های مورد نیاز خود را ارزان تهیه کنید؟

آیا  قصد خرید مولتی لایک اینستاگرام هستید تا به صورت منظم در یک بازه زمانی لایک ها بر روی پست هایتان انجام شود؟

آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک فوری هستید تا پس از خرید در کمترین زمان ممکن لایک ها انجام شود؟

آیا به دنبال لایک ایرانی اینستاگرام برای پست های خود هستید تا به صورت واقعی لایک ها انجام شود؟

آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک ارزان اینستاگرام با کمترین قیمت ممکن و با بازدهی بالا هستید؟

بزرگترین مرکز خرید لایک اینستاگرام ،  لایک خارجی و ایرانی ، لایک فیک اینستاگرام ، مولتی لایک به صورت کاملا فوری و ارزان یعنی کیوگرام در خدمت شماست تا تمامی سفارشات شما را پس از خرید انجام و تحویل دهد. پس هیچ نگرانی بابت لایک مطالب اینستاگرامی خود نداشته نباشید همواره ما در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.

اگر پیج اینستاگرامی داشته باشید مسلما تا بحال شده فالوور های شما پست هایی انتشار دهند و شما با مشاهده این تصاویر ، ویدیو ها و … آن را لایک کرده باشید.به این معناست که شما این پست را دیده و یا مورد توجهتان قرار گرفته و با لایک کردن نشان می دهید که این پست را دوست داشتید یا پسند کردید به این عمل لایک کردن می گویند. خب بعد از تعریف مفهوم لایک انستاگرام باید این را هم بدانید اگر از فالوور های زیادی برخوردار باشید و هدف شما از افزایش فالوور کسب درآمد باشد حتما باید تا حدودی پست های شما لایک یا کامت گذاری شده باشد یا شود تا به فالوور های شما اعتماد لازم بشود و واقعی بودن پیج و فالوررها را ثابت کنید، و با دریافت سفارش تبلیغ به کسب کار خود رونق دهید.پیشنهادی که ما برای شما عزیزان داریم این است که اگر از فالوور فیک اینستاگرام استفاده می کنید و به یقین این فالوور ها با توجه به این که فعالیتی ندارند لایکی برای پست های شما نخواهند داشت.بنابر این در قبال این فالور ها باید لایک هم خریداری کنید. ما در زیر پلن های متفاوتی جهت خرید لایک اینستاگرام ارائه کردیم که می توانید سفارش خود را انجام بدهید و ما در کمترین زمان ممکن برای پست های شما لایک بزنیم.

در زیر شما می توانید بر حسب نیاز خود تعداد لایک ها را خریداری و در نهایت ما پس از مشاهده سفارش در اولین فرصت و در کمترین زمان ممکن لایک های خریداری شده را بر روی پست های شما اعمال کنیم. پلن ها به شرح زیر است:

  • ۱۰۰ لایک اینستاگرام
  • ۵۰۰ لایک اینستاگرام فوری
  • ۱۰۰۰ لایک اینستاگرام ارزان و فوری
  • ۲۰۰۰ لایک اینستاگرام
  • تا ۵۰۰۰ لایک

توجه: در صورتی که به لایک تعداد بالا نیاز دارید  و بین پلن ها این تعداد وجود ندارد می توانید از طریق گزینه پرداخت آزاد که در بالای سایت و بین منو ها قرار دارد اقدام به واریز و در نهایت ماه پس از دریافت اطلاعات تعداد لایک های درخواستی را روی پستتان اعمال کنیم.

چنانچه علاوه بر خرید لایک نیاز به فالوور و ویو اینستاگرام دارید از طریق لینک زیر می توانید به پلن های این امکان دسترسی داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام

اما جهت خرید لایک ( Like ) از طریق پلن های زیر اقدام کنید.

۵۰۰۰ لایک پست اینستاگرام

۸,۰۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بسته۴۰۰۰ لایک پست اینستاگرام

۷,۰۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بسته۳۰۰۰ لایک پست اینستاگرام

۵,۵۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بسته۲۰۰۰ لایک پست اینستاگرام

۴,۰۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بسته۱۰۰۰ لایک پست اینستاگرام

۲,۰۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بسته۵۰۰ لایک پست اینستاگرام

۱,۰۰۰ تومان

پست های دلخواه شما

لایک با کیفیت عالی

تحویل آنی لایک ها

بدون نیاز به پسورد

خرید این بستهبا توجه به این که کیوگرام از سیستم های قدرتمند و کارکنان مجرب در راستای بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده چون خرید فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام ، و ویو اینستاگرام سفارش های شما کابران و مشتران عزیز را در کمترین زمان ممکن بین ۵ تا ۱۰دقیقه برای لایک و ویو همچنین برای فالور های فیک و واقعی  تا ۱ ساعت پس از برسی سفارش انجام و تحویل داده خواهد شد.

خیر!! برای افزودن فالوور ، لایک و همچنین ویو یا کامنت فیک اینستاگرام به هیچ عنوان نیاز به پسورد اکانت کاربران و مشترایان گرامی نیست بلکه فقط به آیدی اینستاگرام برای افزودن فالوور و آدرست پست ها برای افزودن لایک ، ویوو و کامنت کافیست. دقت کنید که هنگام سفارش آدرس ها باید به دقت وارد شوند.

بله کیوگرام بصورت تمام وقت در خدمت کابران و مشترایان عزیز خود جهت رفع مشکلات ، سوالات قبل از خرید و انتقادات می باشد.برای این کار می توانید از منوی تماس با ما اقدام کنید.ما همواره منتظر تماس های شما کابران گرامی هستیم.

۰
سفارشات کامل شده
۰
فالوور های خریداری شده
۰
لایک خریداری شده
۰
بازدید ویدیو خریداری شده
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars ( 12 رای - میانگین: 5٫00 از 5 )
Loading...