همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خرید لایک اینستاگرام | خرید لایک خارجی انستاگرام | لایک فیک اینستاگرام | مولتی لایک اینستاگرام | 100 لایک اینستاگرام | لایک فوری | لایک ایرانی و لایک ارزان اینستاگرام مور نیاز خور را از این بخش می توانید به راحتی سفارش دهید.

با سلام ، در این بخش از کیوگرام با خدمات خرید لایک اینستاگرام ، خرید لایک فوری ، لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام و همچنین لایک فیک و خارجی اسنیتاگرام در خدمت شما کاربران گرامی هستید و شما می توانید بر اساس نیاز خود از بخش تعرفه ها خرید خود را اننجام دهید و ما در سریهترین زمان ممکن اقدام به انجام سفارشات شما خواهیک کردوهمچنین خدممات اتولایک نیز توسط کیوگرام ارائه می شود و در صورت نیزا به اتولایک اینستاگرام می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

اینستاگرام یک سرویس در قالب شبکه اجتماعی است که برای به اشتراک گذاری عکس و فیلم ایجاد شده است. این شبکه اجتماعی متعلق به فیسبوک بوده و توسط Kevin Systrom و Mike Krieger ایجاد شده است که نخستین بار در اکتبر 2010 در نسخه iOS راه اندازی شد.

روند انتشار این برنامه به سرعت رشد کرده و مورد استقبال واقع شد که اولین نسخه آن برای دستگاه های Android در آوریل 2012 منتشر شد. سپس به دنبال آن یک رابط وب سایت با ویژگی  های محدود در نوامبر 2012 ، یک برنامه Fire OS در 15 ژوئن 2014 و نسخه ای برای کاربران ویندوز 10 در اکتبر 2016 نیز به ترتیب برای این شبکه محبوب اجتماعی انتشار یافتند.

در مورد محبوبیت این برنامه اجتماعی می توان به یک جمله اشاره کرد که کاربران آن از قابلیت استوری اینستاگرام، روزانه در حدود 500 میلیون بار استفاده می کنند.

یکی دیگر از مهم ترین ویژگی های اینستاگرام، امکان لایک کردن پست های آن می باشد که می توان گفت به اندازه تعداد فالور ها فاکتور مهمی برای ارزشمندی اکانت شما به شمار می آید.

خرید لایک اینستاگرام روشی برای جمع آوری سریعتر لایک ها از سوی کاربران دیگر می باشد. در این روش شما می توانید در مدت کوتاه، تعداد لایک های مشخصی را برای پست های هدف خود خریداری کرده و تعداد لایک پست های خود را افزایش دهید. در این مقاله به معرفی سیستم لایک دهی اینستاگرام و خرید آن می پردازیم.

خرید لایک اینستاگرام
خرید لایک اینستاگرام
 • آیا به دنبال خرید لایک اینستاگرام like instagram هستید؟
 • آیا قصد خرید لایک خارجی اینستاگرام را دارید؟
 • آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک فیک اینستاگرام هستید تا بتوانید لایک های مورد نیاز خود را ارزان تهیه کنید؟
 • آیا  قصد خرید مولتی لایک اینستاگرام هستید تا به صورت منظم در یک بازه زمانی لایک ها بر روی پست هایتان انجام شود؟
 • آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک فوری هستید تا پس از خرید در کمترین زمان ممکن لایک ها انجام شود؟
 • آیا به دنبال لایک ایرانی اینستاگرام برای پست های خود هستید تا به صورت واقعی لایک ها انجام شود؟
 • آیا به دنبال یک مرجع جهت خرید لایک ارزان اینستاگرام با کمترین قیمت ممکن و با بازدهی بالا هستید؟

لایک اینستاگرام

همانطور که گفتیم، لایک یکی از ویژگی های مهم این شبکه اجتماعی است که علاوه بر اینکه می تواند مهر تاییدی بر صحت و برتری شما باشد، از جنبه های دیگری نیز اهمیت دارد. به عنوان مثال لایک بیشتر می تواند اهمیت پست های شما را افزایش داده و به رخ دیگران بکشد. همچنین لایک بیشتر می تواند در روند انتشار پست شما در قسمت اکسپلورر دیگر اشخاص نیز موثر باشد.

سیستم لایک اینستاگرام، یکی از سیستم های نوین و بسیار کاربردی برای کسانی است که می خواهند برای پست های خود لایک جمع آوری کنند. با توجه به اهمیت مقوله لایک در اینستاگرام، امروزه شرکت هایی به وجود آمده اند که می توانند با ربات ها و پشتیبانی که از سوی کاربران بزرگ خود دارند، در صورت خرید لایک اینستاگرام، امکان افزایش لایک برای شما را به صورت هوشمندانه فراهم کنند.

خرید لایک اینستاگرام

همانطور که گفتیم شرکت ها و وب سایت هایی وجود دارند که توانسته اند با طراحی اپلیکیشن ها و ربات هایی، به صورت هوشمندانه برای شما و پست هایی که در نظر دارید، با خرید لایک برای اینستاگرام، اقدام به جمع آوری لایک نمایند.

شما می توانید با خرید لایک اینستاگرام به سرعت و به صورتی که اینستاگرام متوجه تقلبی بودن آن نشود، تعداد لایک های خود را افزایش داده و در نتیجه اهمیت پست های خود را در این شبکه اجتماعی افزایش دهید. فروش لایک اینستاگرام یکی از خدماتی است که کیوگرام به عنوان یک وب سایت متخصص در این زمینه انجام می دهد که شما می توانید با آگاهی از  قیمت لایک اینستاگرام  که سعی شده است تا بسیار ارزان تر در نظر گرفته شود، از افزایش دهنده لایک اینستاگرام استفاده کنید.

خرید لایک اینستاگرام به صورت 6 بسته از 1 هزار لایک ایرانی تا 20 هزار لایک ایرانی و در دو دسته لایک های سریع و لایک های با سرعت معمولی تقسیم بندی می شود. همچنین این شرکت به شما تضمین می دهد که پس از خرید لایک اینستاگرام، پروسه لایک گیری پست های مد نظر شما به صورت هدفمند و هوشمندانه انجام شود.

لایک فیک، واقعی، خارجی و ایرانی

بزرگترین مرکز خرید لایک اینستاگرام ،  لایک خارجی و ایرانی ، لایک فیک اینستاگرام ، مولتی لایک به صورت کاملا فوری و ارزان یعنی کیوگرام در خدمت شماست تا تمامی سفارشات شما را پس از خرید انجام و تحویل دهد. پس هیچ نگرانی بابت لایک مطالب اینستاگرامی خود نداشته نباشید همواره ما در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.

اگر پیج اینستاگرامی داشته باشید مسلما تا بحال شده فالوور های شما پست هایی انتشار دهند و شما با مشاهده این تصاویر ، ویدیو ها و … آن را لایک کرده باشید.به این معناست که شما این پست را دیده و یا مورد توجهتان قرار گرفته و با لایک کردن نشان می دهید که این پست را دوست داشتید یا پسند کردید به این عمل لایک کردن می گویند. خب بعد از تعریف مفهوم لایک انستاگرام باید این را هم بدانید اگر از فالوور های زیادی برخوردار باشید و هدف شما از افزایش فالوور کسب درآمد باشد حتما باید تا حدودی پست های شما لایک یا کامت گذاری شده باشد یا شود تا به فالوور های شما اعتماد لازم بشود و واقعی بودن پیج و فالوررها را ثابت کنید، و با دریافت سفارش تبلیغ به کسب کار خود رونق دهید.پیشنهادی که ما برای شما عزیزان داریم این است که اگر از فالوور فیک اینستاگرام استفاده می کنید و به یقین این فالوور ها با توجه به این که فعالیتی ندارند لایکی برای پست های شما نخواهند داشت.بنابر این در قبال این فالور ها باید لایک هم خریداری کنید. ما در زیر پلن های متفاوتی جهت خرید لایک اینستاگرام ارائه کردیم که می توانید سفارش خود را انجام بدهید و ما در کمترین زمان ممکن برای پست های شما لایک بزنیم.

در زیر شما می توانید بر حسب نیاز خود تعداد لایک ها را خریداری و در نهایت ما پس از مشاهده سفارش در اولین فرصت و در کمترین زمان ممکن لایک های خریداری شده را بر روی پست های شما اعمال کنیم. پلن ها به شرح زیر است:

 • 100 لایک اینستاگرام
 • 500 لایک اینستاگرام فوری
 • 1000 لایک اینستاگرام ارزان و فوری
 • 2000 لایک اینستاگرام
 • تا 5000 لایک

توجه: در صورتی که به لایک تعداد بالا نیاز دارید  و بین پلن ها این تعداد وجود ندارد می توانید از طریق گزینه پرداخت آزاد که در بالای سایت و بین منو ها قرار دارد اقدام به واریز و در نهایت ماه پس از دریافت اطلاعات تعداد لایک های درخواستی را روی پستتان اعمال کنیم.

چنانچه علاوه بر خرید لایک نیاز به فالوور و ویو اینستاگرام دارید از طریق لینک زیر می توانید به پلن های این امکان دسترسی داشته باشید.

خرید فالوور اینستاگرام

خرید بازدید اینستاگرام

اما جهت خرید لایک ( Like ) از طریق پلن های زیر اقدام کنید.

لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام

* در تعرفه پایین شما می توانید بر اساس نیاز خود لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام را خریداری کنید و ما پس از دریافت سفارش شما آن را انجام خواهیم داد.

* اگر نیاز به لایک واقعی و ایرانی اینستاگرام بیش از 20 هزار را دارید می توایند با شماره تماس ما و یا آیدی qgramir@ در ارتباط باشید.

+ با خرید هر یک از پلن ها 20 درصد فالوور بیشتر به پیج شما اضافه خواهد شد.

تماس با ما

تعرفه و خرید لایک ایرانی و واقعی اینستاگرام

+ سرعت متوسط

+ پست های دلخواه شما

+ کیفیت بسیار عالی

+ کاملا ایرانی و واقعی

 • برای مثال: 09357886025
 • آموزش دریافت آدرس پست انستاگرام: برنامه اینستاگرام را اجراو و وارد اکانت خود شوید، پستی که قصد ثبت سفارش برای آن را دارید را باز کنید. سپس روی سه نقطه بالای پست لمس یا کلیک کنید و گزینه copy share url یا copy link را انتخاب کنید و در این فیلد جهت خرید لایک وارد کنید.
  توجه: تا زمان تکمیل سفارش اکانت انستاگرام خود را روی عمومی قرار دهید.در صورت خصوصی بودن سفارش شما صورت نخواهد گرفت.

لایک فیک اینستاگرام

* تمامی لایک ها برای این تعرفه ها خارجی خواهند بود و به نوعی فیک محصوب می شوند.

* چنانچه قد خرید فلایک فیک اینتساگرام و یا همان لایک خارجی بیش از 20 هزار را دارید و در پلن های زیر وجود ندارد با شماره تماس ما و یا با آیدی qgramir@ در تماس باشید.

چنانچه نیاز به خرید اتولایک را دارید حتما با ما در تماس باشید البته اتولایک با قیمت بالاتر و همچنین برای سفارشات بیش از 5 هزار لایک انجام می شود و زیر این تعداد سفارش اتولایک نداریم.

تعرفه و خرید لایک فیک اینستاگرام

+ تحویل سریع

+ پست های دلخواه شما

+ کیفیت بسیار عالی

+ کاملا فیک

با توجه به این که کیوگرام از سیستم های قدرتمند و کارکنان مجرب در راستای بالا بردن کیفیت خدمات ارائه شده چون خرید فالوور اینستاگرام ، لایک اینستاگرام ، و ویو اینستاگرام سفارش های شما کابران و مشتران عزیز را در کمترین زمان ممکن بین 5 تا 10دقیقه برای لایک و ویو همچنین برای فالور های فیک و واقعی  تا 1 ساعت پس از برسی سفارش انجام و تحویل داده خواهد شد.

خیر!! برای افزودن فالوور ، لایک و همچنین ویو یا کامنت فیک اینستاگرام به هیچ عنوان نیاز به پسورد اکانت کاربران و مشترایان گرامی نیست بلکه فقط به آیدی اینستاگرام برای افزودن فالوور و آدرست پست ها برای افزودن لایک ، ویوو و کامنت کافیست. دقت کنید که هنگام سفارش آدرس ها باید به دقت وارد شوند.

بله کیوگرام بصورت تمام وقت در خدمت کابران و مشترایان عزیز خود جهت رفع مشکلات ، سوالات قبل از خرید و انتقادات می باشد.برای این کار می توانید از منوی تماس با ما اقدام کنید.ما همواره منتظر تماس های شما کابران گرامی هستیم.

0
سفارشات کامل شده
0
فالوور های خریداری شده
0
لایک خریداری شده
0
بازدید ویدیو خریداری شده