همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

با سلام،  این بخش از وب سایت کیوگرام به عنوان بهترین سایت خرید ممبر تلگرام ارزان ،  خرید ممبر فیک کانال تلگرام همچنین خرید ممبر واقعی کانال تلگرام ، خرید ممبر واقعی و ایرانی تلگرام در خدمت شما کاربران عزیز هستیم.اگر شما هم به دنبال یک مرجع معتبر جهت خرید انواع ممبر فیک و واقعی تلگرام هستید و قصد دارید  به کانال تلگرامی خود انواع ممبر فیک ، واقعی ، ایرانی خریداری و اضافه کنید کیو گرام در خدمت شما عزیزان می باشد و شما می توانید تمامی خدمات خرید ممبر تلگرام ارزان از این سایت تهیه کنید.

ممبر کانال تلگرام
خرید ممبر تلگرام ارزان ، خرید ممبر ایرانی تلگرام ، و ممبر فیک

کانال تلگرام چیست؟ مطمعنا شما هم می دانیم که در کشور ما پیام‌ رسانی در حال فعالیت به نام به نام تلگرام و این پیام رسان قابلیتی را دارد تا کاربران بتوانند کانالهایی برای خود ایجاد کنند و داخل آن انواع محتویات متنی ، تصویری ، عکس ، موزیک و … منتشر نمایند.

کانال تلگرام چه کاربردی دارد؟ در جواب این سوال می بایست گفت شما پس از ایجاد یک کانال می توانید افراد بسیار زیادی را به کانال اضافه و دعوت کنیم یا به نوعی از روش‌های خاصی اقدام به افزایش ممبر تلگرام نمایید و در نهایت مقالات خود را اشتراک گذارید نمایید با این کار تمامی اعضای کانال می‌توانند مطالب شما را ببینند و در صورت نیاز اقدام به انتشار و فوروارد به دیگر دوستان خود و یا گروه ها و یا دیگر کانال هایی که در آن مدیر هستند انجام دهند که یکی از راه های افزایش ممبر تلگرام همین فوروارد مطالب و یا اشتراک گذاری مطالب کانال در دیگر کانال ها و گروه ها و همچنین دوستان خود و راه هایی چون استفاده از نرم افزار های ممبر بگیر ، خرید ممبر کانال تلگرم و… می باشد.

ممبر تلگرام چیست؟ ممبر یا Memeber اصطلاح و یک کلمه انگلیسی است  که در زبان فارسی همان عضو یا اعضا گفته می شود و در یک کانال تلگرامی گرد هم جمع  و از مطالب آن استفاده می کنند.

اما از ممبر کانال تلگرامی چه استفاده هایی می توان کرد؟ از آنجایی که امروزه در کشور ما افراد بسیار زیادی در پیام رسان تلگرام در حال فعالیت و هر کدام در انواع کانال ها عضو و از مطالب آن ها استفاده می کنند در این راستا یکی از راه و روش های بازاریابی و کسب درامد در پیام رسان تلگرام تبلیغات به شمار می رود و معمولا بازاریاب ها و صاحب کسب و کارها جهت افزایش بازدهی اقدام به تبلیغات محصولات و کسب و کارهای خود در این نوع کانال ها که دارای اعضای بیشتر هستند می کنند بنابراین هر چه تعداد اعضای یک کانال تلگرامی بیشتر باشد از طرفی تبلیغاتی بالایی برخوردار خواهد بود و تعرفه های بالایی نیز خواهد داشت، از این رو اگر شما هم قصد راه اندازی یک کانال تلگرامی را دارید و یا اینکه از قبل راه اندازی کرده اید و به دنبال روشی جهت افزایش ممبر تلگرام ارزان هستید ما در این بخش خدمات ممبر واقعی تلگرام ،  ممبر فیک تلگرام و ممبره ایرانی کانال تلگرامی ارزان در خدمت شما عزیزان قرار داده ایم که می توانید بر اساس نیاز خود از این خدمات ما استفاده کنید.

افزایش ممبر کانال

 • آیا به دنبال خرید ممبر واقعی هستید و قصد دارید یک کانال با اعضای واقعی تشکیل دهید؟
 • آیا به دنبال خرید ممبر واقعی تلگرام بدون ریزش از بهترین سایت خرید ممبر هستید؟
 • آیا به دنبال خرید ممبر فیک تلگرام ارزان و همچنین خرید ممبر فیک بدون ریزش هستید؟
 • آیا به دنبال خرید ۱۰۰ ممبر فیک تلگرام هستد و تصمیم دارید یک گام در افزایش ممبر فیک تلگرام خود بردارید؟
 • آیا به دنبال خرید ممبر کانال واقعی ارزان هستید تا در هزینه خود صرفه جویی کنید؟
 • آیا به دنبال سایت خرید ممبر فیک تلگرام هستید تا با اطمینان خاطر بیشتر خرید خود را انجام دهید؟
 • آیا تصمیم دارید خرید ممبر تلگرام ارزان یا همان ممبر ارزان برای کانال خود انجام دهید؟
 • آیا به دنبال مرجعی جهت خرید ممبر ایرانی تلگرام و همچنین ممبر فعال کانال تلگرام هستید؟
 • آیا به دنبال خرید ممبر واقعی و ایرانی تلگرام هستید تا بتوانید حساب ویژه‌ای بر روی اعضای کانال خود باز کنید؟

اصلا نگران نباشید چون کیوگرام به عنوان بهترین و ارزانترین سایت خرید ممبر تلگرام ارزان و متمایز با دیگر سایت ها و سرویس های ممبر در خدمت شما کاربران عزیز است و شما می توانید بر اساس تعرفه ها انواع ممبر ارزان تلگرام خریداری و ما در سریع ترین زمان ممکن سفارشات شما را انجام خواهیم داد.

خدمات کانال تلگرامی  کیوگرام:

خرید ممبر واقعی تلگرام ازان

در این روش بر اساس نیاز خود و تعرفه های ما اقدام به ثبت سفارش خواهید کرد و ما در سریع ترین زمان ممکن میزان ممبر درخواستی را به کانال شما اضافه خواهیم کرد که به صورت کاملا واقعی و ایرانی می باشد.

خرید ممبر فیک تلگرام ارزان

در این روش هم نیز ما پس از دریافت سفارش شما اقدام به افزایش ممبر به کانال تلگرامی را انجام خواهیم داد که این نوع ممبر ها کاملاً فیک هستند و نسبت به ممبر واقعی کانال تلگرامی دارای هزینه کمتری نیز می باشند.

خرید ممبر اختیاری تلگرام ( پاپ آپ )

در این روش منبرها به صورت دستی و اجباری به کانال اضافه نخواهد شد بلکه بر اساس تعداد سفارشی که شما درخواست می دهید ما اقدام به ارسال پاپ آپ به تلفن های همراه کاربران جهت عضویت در کانال تلگرام شما را انجام خواهیم داد با این کار کاربرانی که در حال استفاده از گوشی هوشمند خود هستند تلگرام آنها  باز شده و کانال به آنها نمایش داده خواهد شد در این صورت کاربران می توانند به صورت اختیاری در کانال عضو شوند و کاملا واقعی می باشد.

تبلیغات نوتیفیکیشن

با استفاده از سرویس تبلیغات نوتیفیکیشن نیز می توان در راستای افزایش ممبر و اعضای کانال به صورت هدفمند حساب ویژه ای باز کرد. در این روش بر اساس سفارش شما تبلیغات نوتیفیکیشن از بنر و متن دلخواهی که هنگام خرید وارد کرده اید را ارسال خواهیم کرد و این پست به صورت نوتیفیکیشن در تلفن‌های همراه کاربران نمایش داده خواهد شد و کاربران به صورت دلخواه می توانند روی آن کلیک کنند و وارد کانال شده و در آن عضو شدند که کاملا اختیاری و ممبر واقعی تلگرام است.

توجه ( قوانین ) : خرید شما به منزله ی قول قوانین سایت کیوگرام می باشد.

* پس از خرید ممبر تلگرام و واریز مبلغ به حساب وجه به هیچ عنوان عودتداده نخواهد شد بنابر این حتما قبل از هر گونه ثبت سفارش از خرید خود اطمینان حاصل کنید.

* حتما در وارد کردن اطلاعات خود جهت انجام دقیق سفارش و سهولت در ثبت ممبر تلگرام دقت لازم را داشته باشید.

تعرفه خرید ممبر واقعی و ایرانی گروه تلگرام

ممبر واقعی تلگرام

در این سرویس از خرید ممبر ایرانی تلگرام تمامی ممبرهای فعال و واقعیمی باشند  و شما بدون کمترین ریزش می توانید اقدام به خرید ممبر واقعی کانال تلگرام از این بخش کنید.

مدت زمان انجام سفارش برای این سرویس ممبر واقعی کانال 1 ساعت تا ۱۸ ساعت می باشد.

تعرفه و خرید ممبر واقعی و ایرانی کانال تلگرام

+ تحویل سریع سفارش

+ کیفیت بسیار خوب

+ ممبر ایرانی و واقعی

+ ممبر واقعی کانال تلگرام

 • برای مثال: 09357886025
 • برای مثال: لینک عمومی کانال qgramir@ | اگر کانالتان خصوصی است لینک خصوصی را وارد کنید.

ممبر فیک تلگرام

در این سرویس از خرید ممبر فیک تلگرام تمامی ممبرها فیک و غیرفعال می باشند و هیچ گونه تاثیری در سین یا همان بازدید پست ها نخواهند داشت و به نوعی بی فعالیت محسوب می شوند و فقط اعضای کانال شما را بیشتر خواهند کرد.

مدت زمان انجام سفارش برای سرویس خرید ممبر فیک تلگرام 1 ساعت تا ۱۸ ساعت می باشد.

تعرفه و خرید ممبر فیک و غیر فعال کانال تلگرام

+ تحویل سریع سفارش

+ کیفیت بسیار خوب

+ کاملا فیک و غیر فعال

+ ممبر فیک کانال تلگرام

 • برای مثال: 09357886025
 • برای مثال: qgramir@