همیشه کیفیت خدمات + پشتیبانی حرفه ای + جلب رضایت مشتریان اولویت های ماست

خانه / آموزش اینستاگرام / راهای جذاب تر شدن در اینستاگرام
آموزش اینستاگرام

راهای جذاب تر شدن در اینستاگرام

زمانی که شبکه اجتماعی اینستاگرام  آغاز به کار کرد در ابتدا فقط یک اپ ساده برای اعمال فیلترهای مختلف بر روی عکس ها بود اما همه می دانیم که اکنون به یک شبکه‌ی اجتماعی بزرگ و ویرایشگر تصاویر فوق حرفه‌ای مبدل شده است که در این صورت نیز این امر سبب می شود که ترفند ها و راه حل های گوناگونی در این اپ وجود داشته باشد که در این راستا نیز ما تصمیم گرفتیم چند ترفند ویژه را به شما کیوگرامی های عزیز آموزش دهیم پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

اعمال سلیقه بیش‌تر به فیلترها

در زمانی با فعال کردن اینستاگرام، کاربران تنها می توانستند که فیلتر های این شبکه را فعال یا غیرفعال نمایند . این امکان بیشتر برای تصاویر کم‌کیفیتی که توسط گوشی‌های هوشمند اولیه صبط میشد به کار گرفته می‌شد.
در حال حاضر زمانی که یک فیلتر را به تصویر خود می افزایید می توانید با لمس مجدد فیلتر مورد نظر یک نوار لغزنده بین 0 تا 100 مشاهده نمایید و له هر میزان که تمایل دارید فیلتر بر روی عکس مورد نظر شما اعمال شود تنظیم نمایید.

سازمان‌دهی فیلترها

واضح و مشخص است که برخی از فیلترهای اینستاگرام بسیار کاربردی و مخاطب پسند هستند و عده ایی نه.این یک امر کاملا طبیعی است که شما از بعضی از فیلتر ها به وفور استفاده می کنید و از بعضی دیگر به هیچ وجه استفاده نمی کنید .شما در این صورت قادرید به منظور سازمان دهی فیلتر ها تنها کافیست که به انتهای لیست خود رفته و عبارت
‏Manage  را انتخاب نمایید . شما با استفاده از این گزینه قادرید تا فیلتر ها را به ترتیب سلیقه خود مرتب نمایید.

به‌اشتراک‌گذاری بیش‌ از یک تصویر در یک پست

شبکه اجتماعی اینستاگرام به تازگی به این نیاز کاربران پاسخ داده است که بتوانند عکس های یک رویداد را به صورت یک آلبوم تا سقف ده برگی به اشتراک بگذارند . برای انجام این امر تنها کافیست که
در زمان به اشتراک‌گذاری یک پست تازه ، در آغاز کار پس از انتخاب تصویر اول دکمه‌ی Select Multiple را انتخاب نمایید. تا بدین طریق بتوانید سایر تصاویری که تمایل دارید به اشتراک بگذارید را نیز انتخاب کرده و در ادامه کار مسیر را مانند مراحل قبلی به اشتراک گذاری پست های خود طی کنید.

حذف پیش‌نویس‌ها

آیا پیش آمده است که پس از ایجاد تغییرات در یک عکس از به اشتراک گذاشتن آن پست صرف نظر کنید؟ در واقع سرور اینستاکرام به طور کاملا پیش‌فرض، شما را به این امر تشویق می‌کند تاپست مورد نظر را به عنوان یک پیش‌نویس یا Draft ذخیره نمایید .
برای پاک کردن یک Draft، نه تنها لازم نیست که راه های پیچیده و‌دشواری زا طی کنسد بلکه تنها با لمس دکمه‌ی Manage در قسمت Drafts و سپس با انتخاب گزینه Edit پیش نویس هایی را که تمایل دارید حذف نمایید.

از اینکه تا پایان مطلب با کیوگرام همراه بودید از شما سپاسگزارم.

 

منبع: کیوگرام | آموزش اینستاگرامخرید فالوور ارزان | خرید لایک ارزان


باکس دانلود

درباره ی دیانا

مـــــــــــــــن آمــــــده ام کــــــــــــه نـــاز بـــــــــــنیاد کـــنم !!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *